Menu
 
 

Nuobodulys, striptizas ir šeima: Channing Tatum

2013 01 11  14:58  |  Aktualijos

Channing Tatum. Dailiosios lyties atstovės neilgai tetruko išmokti šio painaus vardo rašybą. Vienos šio aktoriaus šokio judesius mokėsi atkartoti jau nuo pirmojo filmo ,,Step Up“ premjeros (Lietuvos kino teatruose jis išverstas kaip ,,Šokis hip-hopo ritmu“), kitos jį atrado po karšto bučinio kino ekrane su Rachel McAdams filme ,,The Vow“ (,,Meilės priesaika“). Vien aktoriumi jo vadinti nevalia – internetinių enciklopedijų žiniomis, Channing Tatum gyvenimo išsilavinimas toks: aktorius, kino prodiuseris, šokėjas, modelis. Kiti nepaminėti talentai – puikus sportininkas, striptizo šokėjas, seksualiausias vyras Žemėje, vyras ir tėvas.

Sportininkas

Channing Tatum savo dailias raumenų linijas turėtų apdrausti šežiaženkle suma. Be abejo, už tai dėkoti reikėtų sportui – paauglystės metais atrastas amerikietiškas futbolas, beisbolas ir kitos sporto šakos atvedė Channing į… pramogų pasaulį. Žinoma, viskas būtų buvę kitaip, jei kojos nebūtų pakišęs nuobodulys. Gavusi sportininko stipendiją universitete, būsimoji žvaigždė nusprendė, kad tai nebeįdomu.

Nuobodulys, striptizas ir šeima: Channing Tatum

Nuotraukos: details.com, gq.com, elle.com

Striptizo šokėjas

Nežinau, ar kiekvienas, užsikrėtęs naujų iššūkių paieškos nuotaika, taip lengvai pradėtų čiuožti striptizo stulpu, tačiau šis ,,hobis“ patrauklus pasirodė Channing. Kalbėdamas apie praeities kelius, aktorius nuoširdžiai atsako, jog šio pasirinkimo nesigėdija, tačiau dėl to ir nesididžiuoja. Kas galėjo pagalvoti, jog aštuoniolikametis klubo šokėjęs, virpinęs vietinių damų širdis, 32-jų taps geidžiamiausiu vyru žemėje?

Nuobodulys, striptizas ir šeima: Channing Tatum

Seksualiausias

2012 metais žurnalas ,,People“ Channing Tatum suteikė pasaulio patraukliausio vyro titulą. Kai kurie galėtų paprieštarauti, jog ne pirmos jaunystės veidas ir geidžiamiausiojo statusas nedera. Tačiau trečiąją dešimtį perkopęs Channing gali pasigirti puikia forma ir vis dar beprotiškai gundančiu žvilgsniu. Deja, didelių planų apie svajonių jaunikį nebepuoselėkite, nes aktorius yra laimingai vedęs ir be penkių minučių tėtis.

Nuobodulys, striptizas ir šeima: Channing Tatum

Vyras ir tėvas

Channing Tatum 2008 metais pradėjęs susitikinėti su savo pora iš ,,Step Up“ filmo aikštelės – Jena Dewan – šiandien laimingai kursto santuokos židinį ir oficialiai pranešė, jog laukia pirmagimio. Dar pastaraisiais metais Channing suprato, jog gali sukurti ne tik naują gyvybę bet ir savo paties filmą ir netgi naują verslą.

Nuobodulys, striptizas ir šeima: Channing Tatum

Kino prodiuseris

Naujausiame filme ,,Magic Mike“ (,,Magiškasis Maikas“) Channing kursavo ir prieš kamerą, ir už jos. Siekdamas šiltos režisieriaus kėdės aktorius nusprendė įsteigti kino studijas (taikliu pavadinimu) ,,Iron Horse Entertainment“ ir ,,33 and Out Productions“. Taip greitai vadovauti už kameros kino pasaulyje jo niekas neišleis – 2013 metais aktoriaus laukia bent 4 nesuvaidinti amplua naujuose filmuose.

Nuobodulys, striptizas ir šeima: Channing Tatum

Aktorius

Channing ne tik pasirodė filmuose apie gatvės šokėjus ar Holivudo melodramose; jam teko vaidinti ir televizijos seriale ,,CSI: Miami“, ir Amerikos policininko, įstrigusio Pietų Korėjoje, rolė.

Iš tiesų Channing su kiekvienu vaidmeniu pristato ir gaivių talentų šabloniniams Holivudo charakteriams – viename greitai pasirodysiančių ,,New Line Cinema“ kompanijos filmų Niujorko policininkas, kurį vaidins Tatum, puikiai išmanys parkour techniką.

Dėl neįtikėtinos sėkmės kine, neturėdamas nė trupinio aktorinio išsilavinimo, Channing dėkoja… modelio karjerai!

Nuobodulys, striptizas ir šeima: Channing Tatum

Modelis

Gera pradžia – pusė darbo: modelio duona, pasirodžiusi ne tokia skausminga, kaip sportininko, nuvedė Channing podiumu tiesiai į šlovės pradžią.

Kaip pats aktorius teigia – darbas mados pasaulyje jam suteikė galimybę apsispręsti, ko jis nori siekti gyvenime, leido pamatyti pasaulio šalis. Toks mados tvarkaraštis, kaip ,,Vogue“ fotosesija, Dolce & Gabbana, Emporio Armani kolekcijų pristatymai tikrai padėjo tuomet dar tik pradedančiam aktoriui įsilieti į žibantį gyvenimą.

Nuobodulys, striptizas ir šeima: Channing Tatum

Džiugu, jog aktorius, turintis viską, nestovi vietoje ir siekia vertingesnio gyvenimo. Gausi šeima, paties kurti darbai, įvairiapusė biografija – Channing Tatum stengiasi išnaudoti gyvenimo suteiktas progas visu šimtu procentu.


Komentuok:
*Reklama
DNO