Menu
 
 

Odinis švarkelis ir stilingiausi būdai jį dėvėti

2011 12 29  00:09  |  Aktualijos

Odinis švarkelis

Nuotrauka:allwomenstalk.com

Odinis švarkelis atsirado 1919 metais Jungtinėse Valstijose. Nuo pat savo atsiradimo pradžios švarkelis tapo svarbia įvairių subkultūrų garderobo dalimi. Pastaruosius dėvėjo  baikeriai, roko žvaigždės, gotai ir pankai. Vėliau ir tokios muzikos žvaigždės kaip Elvis Presley ar Michael Jackson’as. Švarkelis kūrė „kieto“, maištingo ir išsiskiriančio žmogaus įvaizdį. Šiomis dienomis bene kiekvienas savo spintoje aptinkame šį  stilingą drabužį. Kadangi be odinio švarkelio sunku išsiversti – siūlome keletą būdų, kaip su šiuo apdaru atrodyti stilingai ir įdomiai.

Per ilgą savo gyvavimo laikotarpį švarkelis kito, įgaudavo vis įvairesnes formas ir pavidalus. Dabar galime aptikti įvairių ilgių, kirpimų ir dizaino švarkelius. Pavyzdžiui, trumpi ir pusilgiai švarkeliai puikiai dera prie lengvo pluošto drabužių, suknelių bei timpių. Tokį derinuką pagyvintų masyvūs ir skoningai panaudoti papuošalai, skarelės ar šalikėliai. Pastaraisiais nereikėtų perkrauti savo garderobo, reikėtų laikytis proporcijų, kad viskas atrodytų skoningai.

Odinis švarkelis

Nuotrauka: victoriasvintagelife.blogspot.com

Odinis švarkelis

Nuotrauka: http://www.makeupandbeautycare.com

Odinis švarkelis

Nuotrauka: luluscouture.com

Odinis švarkelis

Nuotrauka: stylehive.com

Tiek trumpus, tiek ilgesnius švarkelius taip pat galima derinti  ir su kasdieniais drabužiais: džinsais, sportiniais bateliais ar medvilninėmis palaidinėmis.

Odinis švarkelis

Nuotraukos: allwomenstalk.com

Odinis švarkelis

 

Klasikinį švarkelį galite drąsiai derinti su lengvo audinio paaukštinto liemens kelnėmis, vienspalvėmis palaidinėmis. Tokia apranga nėra iššaukianti, bet  ir ne nuobodi.

Odinis švarkelis

Nuotrauka: allwomenstalk.com

Moterys, mėgstančios puošnumą, odinį švarkelį gali derinti ir su vakarinėmis puošniomis suknelėmis ar sijonėliais. Tokia apranga tikrai atrodo nekasdieniškai ir stilingai.

Odinis švarkelis

Nuotraukos: 2threads.com

Odinis švarkelis

Ekstravagancijos mėgėjoms nereikėtų bijoti ir ilgų odinių švarkelių. Juos taip pat, kaip ir trumpesnius švarkelius, galima vilkėti kartu su ilgomis suknelėmis ar sijonukais. Dar daugiau ekstravagancijos suteikia odinės pirštinaitės, ilgi auliniai batai bei galvos apdarai.

Odinis švarkelis

Nuotrauka: prettystems.com

Odinis švarkelis

Nuotrauka: prettystems.com

Vyriškus odinius švarkelius galima derinti su formaliais ir kasdieniais drabužiais: džinsais, medvilninėmis palaidinėmis, marškiniais. Ofiecialiems drabužiams švarkelis suteiks ne tokį įpareigojantį įvaizdį. Na, o kasdienių drabužių garderobą tik dar labiau paįvairins. Taip pat nevertėtų pamiršti tokių vyriškų aksesuarų kaip diržai – pastarieji suteiks dar daugiau šarmo ir žavesio.

Odinis švarkelis

Nuotrauka: mensfashion.about.com

Odinis švarkelis

Nuotrauka: nextoneleather.co.uk

Odinis švarkelis

Nuotrauka: truehide.com/

Taigi, nebijokime derinti ir eksperimentuoti!


Komentuok:
*