Menu
 
 

„ORAI“ pristato debiutinį kūrinį ir vaizdo klipą

2021 06 07  18:35  |  M.I.C. Naujienos

„ORAI“ pristato debiutinį kūrinį ir vaizdo klipą

Nuotraukos – A. Andrijauskienės ©

Nuo šiandien visose internetinėse muzikos platformose jau galima išgirsti debiutinį grupės „ORAI“ gitarinės šokių muzikos singlą „Operatorius“. Šiai dainai grupė sukūrė ir vaizdo klipą, kuris taip pat jau yra pasiekiamas.

Grupės įkūrėjas Donatas Zinkevičius pasakojo, kad ši daina yra skirta keistiems, bet smagiems šokiams.

„Jau ilgą laiką norėjosi sukurti tokią dainą, kuri verstų klausytoją judėti. Manau, kad ši daina yra būtent tokia – jos intencija yra šokdinti ir judinti. Tuo pačiu ir sukelti kažkokį nedidelį keistumo ir nepatogumo jausmą. Dainos tekstas ir skambesys turi nemažai tamsių motyvų, kurie manau gerai kontrastuoja su greitu tempu“, – teigė grupės įkūrėjas.

Muzikantas ir kol kas vienintelis grupės narys atskleidė, kad projekto idėja ir kūriniai gimė karantino laikotarpiu.

„ORAI“ pristato debiutinį kūrinį ir vaizdo klipą

„Jau keletą metų kartu grojame ir kuriame su kita grupe, tačiau karantino metu sunku tęsti kolektyvinę veiklą, todėl labai natūraliai atsiranda kažkokios alternatyvos. Mano atveju, gimė projektas „ORAI“. Kadangi šiuo metu esu vienas, gali būti keista, kad projektą vadinu grupe, o ne tiesiog atlikėju, bet tikiu, kad laikui bėgant sudėtis pasipildys. Be to, visuomet galima pasikviesti ir įsivaizduojamų grupės narių, tokių kaip manekenas klipe“, – juokavo kūrinio autorius.

Grupės atstovas teigė, kad įrašų ir visas leidybinis procesas buvo sudėtingesnis nei anksčiau, nes teko prisiimti daugiau rolių nei įprastai.

„Šią dainą kūriau ir leidau pats, o tokiais atvejais labai daug priklauso nuo to, kiek jėgų tam pats paskirsi ir kiek žmonių aplink save subursi. Šiuo laikotarpiu turėjau daug nepatogių, bet labai įdomių patirčių. Teko sukurti visų instrumentų partijas ir jas sugroti, prodiusuoti ir priimti daug sprendimų, kurių neteko daryti anksčiau. Šią dainą įrašėme studijoje kartu su garso inžinieriumi Jurgiu Masilioniu, su kuriuo dirbame jau ne pirmą kartą. Viršelio dizainą sukūrė Martyna Striukaitė, su kuria taip pat kartu kuriame jau ne pirmą kartą“, – pasakojo grupės narys.

„ORAI“ pristato debiutinį kūrinį ir vaizdo klipą

„Pamenu, kad dar prieš maždaug mėnesį laiko, nebuvo kažkokių didelių intencijų sukurti vaizdo klipą. Buvo mintis nufilmuoti vieną statišką ir estetišką kadrą ir jį naudoti vizualizacijai. Nuėjus į studiją daryti nuotraukų albumo viršeliui, pabandėme dar save paspausti ir nufilmuoti kažką daugiau. Po poros valandų filmavimo supratome, kad pavyko sukurti kažką gero ir įdomaus. Už tai esu labai dėkingas artimai draugei fotografei Aušrai Andrijauskienei, kuri vėliau nemažai padėjo ir klipo montavimo procese ir padarė nuotraukas viršeliui“, – pasakojo grupės „ORAI“ įkūrėjas Donatas.

„ORAI“ pristato debiutinį kūrinį ir vaizdo klipą

„ORAI“ artimiausiu metu planuoja išleisti dar du kūrinius ir toliau ruoštis gyviems pasirodymams, kuriuos aplankyti bus galima rudenį. „Operatorius“ yra debiutinis grupės „ORAI“ singlas. Donatas Zinkevičius taip pat groja roko grupėje „Pound Below“.


Komentuok:
*Reklama