Menu
 
 

Pasaulinės rūšiavimo savaitės kampanijos daina „REWEAR IT“ su M.I.A.

2016 04 12  17:06  |  Aktualijos

Reklama SwO Live Feed

REWEAR IT

Nuotraukos: H&M archyvas

Londone gyvenanti ir kurianti atlikėja M.I.A. tapo „H&M“ Pasaulinės rūšiavimo savaitės iniciatyvos veidu bei pasirodo video klipe, įkvepiančiame klientus rūšiuoti senus ar nebereikalingus drabužius. Savo asmeniniu stiliumi, domėjimusi tvarumu bei aistra aplinkosaugai M.I.A. atspindi sąmoningą, socialiai atsakingą vartotoją.

Balandžio 18-24 dienomis, vykstant kampanijai, „H&M“ sieks surinkti 1000 tonų nereikalingų ir nudėvėtų gaminių iš klientų visame pasaulyje, kuriuos jie galės atnešti į bet kurią iš 3600 „H&M“ parduotuvių. Ši iniciatyva yra dalis „H&M“ tikslo sukurti uždarą mados pramonės ratą, kuriame nebereikalingi drabužiai gali būti panaudoti dar kartą ar perdirbti į naują tekstilės pluoštą, iš kurio būtų gaminami nauji gaminiai. „H&M“ drabužių surinkimo iniciatyva buvo pradėta 2013 metais.

Siekiant atkreipti dėmesį į šią iniciatyvą, M.I.A. sukūrė dainą „Rewear it“ išskirtinai „H&M“ ir Pasaulinės rūšiavimo savaitės kampanijai. „H&M“ glaudžiai dirbo su choreografu Aaron Sillis interpretuodami M.I.A. muziką bei dainos žodžius, paverčiant juos šokio judesiais kampanijos video klipui.

M.I.A. ir H&M

„Pasauline rūšiavimo savaite siekiama pabrėžti svarbias aplinkos problemas, tokias kaip sąvartynai, bei paskatinti pasaulinį judėjimą“, – teigia M.I.A.

Šio bendradarbiavimo rezultatas – video klipas, kuriame pasirodo M.I.A. bei eklektiška grupė įdomių nuomonės lyderių bei įkvepiančių žmonių iš viso pasaulio. Tai muzikos atlikėjai, šokėjai, komikai ir žmonės, jaučiantys aistrą aplinkosaugai bei socialinei atsakomybei, kurie visi turi stiprų asmeninį stilių bei charakterį. Šiame video klipe jie visi susivienija šokyje, siekdami pabrėžti drabužių surinkimo bei rūšiavimo svarbą.

Tai vienas iš didžiausių „H&M“ inicijuotų projektų aplinkos labui.

Prisijunkite prie „H&M“ ir M.I.A. tarptautinio mados judėjimo ir padėkite Žemei!

Pilną kampanijos video klipą galite išvysti čia:

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Old-New - Vintage Furniture

Center d'Art Tecla Sala

Yaska Art