Menu
 
 

Pašėlusių blakstienų TOP 5

2010 06 08  18:31  |  Aktualijos

Blakstienos privalo būti tobulos. Kuo juos tankesnes, ilgesnes, tamsesnės ir labiau užsirietusios – tuo geriau. Kartais nepadeda net geriausi blakstienų tušai. Todėl merginos imasi kelių gudrybių. Tai priauginamos ir priklijuojamos blakstienos. Gražu tai, kas neatrodo dirbtina. Tačiau kartais merginos persistengia. Ir tada jos atrodo štai taip:

Pašėlusių blakstienų TOP 5

Nr. 5

Šios merginos blakstienų tikrai nepavadinsi natūraliai atrodančiomis. Tačiau jos nėra labai ryškios ir akies nerėžia.

Pašėlusių blakstienų TOP 5

Nr. 4

Na ir kas, kad dizaineriai šiuo metu dievina nėrinius. Nejaugi nėriniai privalomi net tada, kai kalba pasisuka makiažo linkme? Šios blakstienos puikiai tiktų mados pristatymams ar įdomiam vakarėliui, bet ne eilinei dienai. Nebent norite tikrai išsiskirti minioje originalumu.

Pašėlusių blakstienų TOP 5

Nr. 3

Trečioje vietoje matome dar ryškias, tačiau itin lengvas blakstienas – plunksnas. Vargu ar daug merginų surastume, kuri naktimis sapnuoja ir svajoja apie tokias blakstienas.

Pašėlusių blakstienų TOP 5 Pašėlusių blakstienų TOP 5

Nr. 2

Bėgant metams, technologijos vis tobulėja. Nauji mokslo išradimai pasiekia ir kosmetikos sritį. Todėl išradingiausios merginos renkasi tamsoje šviečiančias blakstienas. Tai išties ne kasdieniška ir originalu. Tačiau ar mergina, pasidabinusi tokiomis blakstienomis, sužavėtų vaikiną savo žvilgsniu naktiniame klube?

Pašėlusių blakstienų TOP 5

Pašėlusių blakstienų TOP 5

Nr. 1

Ir štai pirmoji vieta. Blakstienos yra pagamintos iš natūralios žaliavos – plaukų. Blakstienos yra išties ilgos, joms nereikalingas joks ilginamasis ar tankinamasis blakstienų tušas. Deja iškyla viena problema. Prisiklijavus tokias blakstienas nebėra galimybės atsimerkti ir išvysti save veidrodyje. Nors, žiūrint į šias nuotraukas, jaučiamas geras merginos humoro jausmas. nusikirpus plaukus mergina, turbūt, nusprendė papokštauti ir tai įamžinti nuotraukose.

Keturios merginos iš penkių yra azijietes. Ir tai tikrai nestebina. Juk keisčiausios gatvės mados atkeliauja iš Japonijos. Todėl spalvotos, blizgančios blakstienos taip pat nėra išimtis. Pagirkime tokias merginas už originalumą. Merginų fantazija iš tiesų neribotų galimybių.

Nuotraukos: s617.photobucket.com, ecouterre.com, dvice.com.


Komentuok:

*Reklama
DNO