Menu
 
 

Pasirodė skandalinga knyga apie Angeliną Jolie ir Bredą Pitą

2009 11 29  20:46  |  Aktualijos

Jie žaidė protingus viešųjų ryšių žaidimėlius, mėgavosi žiniasklaidos dėmesiu. Tapo populiariausia garsenybių pora pasaulyje. Formavo savo nepriekaištingą įvaizdį. Ne veltui ši, atrodytų, tobula pora buvo pavadinta „Brangelina“, taip pabrėžiant jų neišskiriamumą.

Kartais pasirodydavo žinių, reportažų ar tiesiog gandų apie laikinus Brangelinos nesutarimus. Bet juk tai nė motais! Juk mums atrodo, kad jų santykiai plieniniai, nesugriaunami. Na, yra ne visai taip…

Pasirodo, spėjimai apie trapius poros santykius ir Jennifer Aniston kišimąsi į juos yra tiesa.

2009 lapkričio 12 dieną JAV portalas www.usmagazine.com pranešė, kad pasirodė skandalinga knyga Brangelina: Nepapasakota Bredo Pito ir Angelinos Jolie istorija. Esą pora „išsiskyrė tiek kartų, kad net galva gali apsisukti“. Bet juk daugelis porų vieną dieną riejasi, o kitą ramiai miega vienoje lovoje…

Pasak, savaitraščio US Weekly, Bredas miegojo ant sofos, buvo išmestas į gatvę, bėgo atgal pas Jennifer Aniston (ech… sena meilė nerūdija), o dabar jau tris mėnesius yra „pagrobęs“ jųdviejų su Angelina Jolie vaikus!

Knygoje tvirtinama, kad Jolie turi „kobros“ temperamentą (kažin kiek kočėlų slepia virtuvėje?), ir netgi teigiama, jog ji prisipažino pasamdžiusi žudiką, kad šis ją nužudytų 1998 metais, nes tuo metu aktorė buvo psichologiškai labai nestabili.

Turbūt mažai kas nežino apie Jolie jaunystės pomėgius lovoje: meilės žaidimai su peiliais, mazochistiniai polinkiai ir pan. Beje, 1998 metais ji, kaip dar nelabai žinoma aktorė, vaidino atvirame filme, kurio „neiškarpyta“ versija pasirodė šiemet.

Us Weekly perskaitytos naujosios knygos ištraukos rodo, kad ji ir Bredas Pitas nuolat kovoja dėl jųdviejų šešių vaikų, taip pat atskleidžiami Pito slapti susitikimai su Jennifer Aniston.

Kaip žiniasklaidai prasitaria vienas šaltinis, „barniai visą laiką susiję su vaikais. Jie elgiasi kaip šuo su kate“.

Taigi atrodo, kad ne viskas auksas, kas auksu žiba. Garsios poros viešojoje erdvėje dažnai tik imituoja normalius santykius, nes taip jų karjeroms ir įvaizdžiui tiesiog naudingiau. Viešųjų ryšių pagalba sukuriamas idealių santykių paveikslas.

nuotraukos: usmagazine.com

Straipsnio šaltiniai : www.usmagazine.comwww.klubas.lt


Komentuok:

*Reklama
DNO