Menu
 
 

Paskelbta H&M Design Award 2016 laimėtoja

2015 12 08  22:00  |  Aktualijos

Paskelbta H&M Design Award 2016 laimėtoja

Nuotraukos: H&M archyvas

Vakar Londone Hannah Jinkins buvo paskelbta H&M Design Award 2016 laimėtoja. Hannah Jinkins, studijavusi Londono karališkajame menų koledže, buvo atrinkta iš aštuonių finalininkų. Konkurso komisiją sudarė tokios tarptautinės mados pasaulio asmenybės kaip Kate Bosworth, Olivier Rousteing bei Nick KnightH&M Design Award laimėtoja tapusi Hannah Jinkins vienerius metus bus globojama H&M bei apdovanota 50 000 eurų piniginiu prizu. Ji taip pat turės galimybę toliau tobulinti savo konkursą nugalėjusią kolekciją, kurios gaminiais 2016 m. rudenį bus prekiaujama atrinktose H&M parduotuvėse bei internetu.

„Mane sužavėjo Hannah kolekcija. Ji labai šiuolaikiška bei puikiai pritaikyta moteriškam siluetui. Tai yra kažkas naujo moterų mados pasaulyje, todėl ypatingai džiaugiamės jos pergale H&M Design Award 2016 konkurse“, – pasakoja Ann-Sofie Johansson, kūrybinė H&M patarėja.

Paskelbta H&M Design Award 2016 laimėtoja

Hannah yra nepaprasta. Ji turi savo unikalią viziją. Ji moderni, jauna, energinga bei puikiai žino, ko nori. Hannah dirba su sudėtingomis, diržingomis medžiagomis, tačiau jos kūriniai stulbinamai seksualūs bei žavingi“, – sako Olivier Rousteing, mados namų Balmain kūrybos direktorius.

Aštuoni finalininkai iš 40 geriausių pasaulio dizaino mokyklų vakar dalyvavo mados pristatyme, surengtame Kensingtono rūmų oranžerijoje, Londone. Kiekvienas dalyvis vertinimo komisijai  bei atrinktiems pasaulinės mados žiniasklaidos atstovams pristatė po keturis modelius iš savo baigiamųjų kolekcijų.

Paskelbta H&M Design Award 2016 laimėtoja

24-erių metų amžiaus, iš Londono kilusi Hannah Jinkins baigė Karališkąjį menų koledžą 2015-aisais metais. Jos kolekcijoje buvo derinamos tokios medžiagos, kaip neapdorotas džinsas bei šilkas. Drabužių siluetai – padidinti, tačiau moteriški, demonstruojantys puikų supratimą apie moters kūną.

„Laimėjusi H&M Design Award jaučiuosi ypatingai pagerbta. Kai buvo paskelbtas mano vardas, mane užplūdo gausybė emocijų. Mano svajonė yra sukurti savo drabužių liniją, o laimėjimas šiame konkurse reiškia, kad tai taps realybe!”, – sako Hannah Jinkins, H&M Design Award 2016 laimėtoja.

Paskelbta H&M Design Award 2016 laimėtoja


Komentuok:
*Reklama
DNO