Paul & Joe pagaliau pristatė naują Disnėjaus kosmetikos kolekciją. Šį kartą įkvėpimo semtasi iš animacinio filmuko „Alisa Stebuklų šalyje“. Sukurti tokią kolekciją paskatino stebuklingas pasakojimas. Tai Sophie Albou vieną mėgstamiausių Disnėjaus pasakų, tad Alisos ir jos draugų nuotykiai gražiai pavaizduoti ant kosmetikos dėžučių.
Riboto kiekio „Alisa Stebuklų šalyje“ kosmetikos dėžutė kainuoja £25. Ją galima įsigyti internetu iš ASOS, parduotuvėse Harrods ir Fenwicks.
Kolekcija
Dvi puikios kompozicijos: Fantasy (rausvas) arba Daydream (mėlynas).Tokios progos negalima praleisti! Atidarius neįprastai mielą dėžutę, joje rasi sugeriamąjį popierių (su veidrodėliu) ir lūpas prisodrinantį lūpdažį, kuris turi puikų aromatą ir palieka tik švelnų atspalvį.
Daugiau informacijos galite sužinoti užėję į : www.paulandjoe.com