Menu
 
 

Pavasarinės dviratininkų mados, arba nauji mados vardai

2013 04 27  22:54  |  Įžvalgos

Pavasaris, senamiestis, dviratis – neatsiejami žodžiai, arba tikri šiltojo sezono sinonimai. Šiais metais šį junginį papildykime stiliumi.

Pavasarinės dviratininkų mados

Dviračiai Italijoje. Ad Verum agentūros nuotr.

Šį balandį kompetentinga mados komisija (Seržas Gandžumianas, Aleksandras Pogrebnojus, Agnė Jagelavičiūtė, Daiva Urbonavičiūtė ir Kristina Kruopienytė) rinko stilingiausią dviratininko įvaizdį, kuriuos kūrė jaunieji Lietuvos talentai. Naujieji dizaineriai stebino tiek drabužių konstrukcijomis, tiek pasakojimais apie save. Merginų duetas ,,atsikeli ir varai”, pavyzdžiui, susipažino studijuodamos matematiką, o Aistė Radzevičiūtė ir Eglė Ramanauskaitė, kurių rytietiškas pankes matėme ,,Injekcijoje“ rudenį, stilingą keliauninką aprengė aptemtu, auksu blizgančiu, kiek kosmonautišku drabužiu.

Pavasarinės dviratininkų mados

Gintarės Salemonaitės modelis. Organizatorių nuotr.

Gintarės Salemonaitės modelis

Gintarės Salemonaitės modelis. Organizatorių nuotr.

Jaunų talentų medžiotojams: vardai, kuriuos verta įsiminti

Kūrėjai rinkosi itin skirtingas spalvų gamas, tačiau reikia pripažinti, kad dominavo praktiškoji juoda. Modesta Kirvelytė išsiskyrė spalvų gausa, o Eglė Milišauskienė tikino, jog balta spalva yra praktiška. Birutė Jašinskaitė, sukūrusi dviratininkės įvaizdį, norėjo pabrėžti moterišką seksualumą, elegantiškumą bei sportininkės profesionalumą. Gintarė Salemonaitė  stilizavo ne tik įvaizdį, bet ir antraštę: ,,Tobulas vyras ir mažas dviratis”. Komisijos narys Seržas Gandžiumianas iki paskutinės minutės tikino, jog stilingiausią įvaizdį sukūrė dizainerė Kristina Valančiūtė, pasirodžiusi ir praėjusių metų ,,Mados Injekcijoje”, tačiau galiausiai komisija nugalėtoja išrinko Ugnę Martinaitytę, kuri patikino, kad taip pasipuošusi galėtų važiuoti visur.

Ugnės Martinaitytės modelis. Organizatorių nuotr.

Ugnės Martinaitytės modelis. Organizatorių nuotr.

Tau gali patikti

Kristinos Valančiūtės kolekcija Rygos mados savaitėje: http://www.swo.lt/rygos-mados-savaite-fw-1314-1-dalis/


Komentuok:
*Reklama
DNO