Menu
 
 

Phenomen’Eyes Waterproof blakstienų tušas

2010 06 21  19:43  |  Aktualijos

Reklama SwO Live Feed

Phenomen’Eyes Waterproof blakstienų tušas

Nuotrauka: womanandhome.com

Givenchy sukūrė naują vandeniui atsparų blakstienų tušą su mažu šepetuku. Jis buvo įkvėptas tropinių vandenų ir žydro Mauricijų salų dangaus. Galite rinktis tradicinė, juodą ar rudą, spalvą, tačiau pasirinkusios žalsvai melsvos spalvos Phenomen’Eyes Waterproof blakstienų tušą galės pasijusti tartum nuostabiuose tropikuose.

Phenomen’Eyes Waterproof blakstienų tušas

Nuotrauka:makeuplovesme.com

Ši naujiena skiriasi nuo kitų vandeniui atsparių blakstienų tušų. Dažniausiai jos susideda iš tirštos vaškinės sandaros dėl ko blakstienos gali būti storos ir sunkios. Givenchy blakstienų tušas pasižymi nedidelių vaško kiekių ir yra nepaprastai skystas ir lengvas. Nuo ryto iki vakaro galėsite jausti gražiai užriestas, minkštas ir lengvas blakstienas. Šio blakstienų tušo formulė yra daug tobulesnė ir geresnė jūsų blakstienoms.

Phenomen’Eyes Waterproof blakstienų tušas

Nuotrauka: sephora.com

Visą informaciją galite rasti užėję į: www.parfumsgivenchy.com/make_up/

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Vilnius Coffee Festival 2020

What's next Vilnius

Mados infekcija 2020

Riga Fashion Week / Spring/Summer 2020

DNO Records