Menu
 
 

„Piano & A Microphone“ koncertų serijos svečias – Domantas Starkauskas

2022 04 12  15:38  |  M.I.C. Naujienos

Graži intymių koncertų serija Lukiškių kalėjime tęsiasi. Sostinėje šį ketvirtadienį – dar vienas gyvas, tikras ir kokybiškas pasirodymas. Balandžio 14 d. Šv. Mikalojaus Stebukladario cerkvėje laukinę energiją į šoną padės ir intymų pasirodymą dovanos grupės „Abudu“ lyderis Domantas Starkauskas.

„Piano & A Microphone“ koncertų serijos svečias – Domantas Starkauskas

Nuotraukos – Domanto Starkausko asmeninio archyvo ©

Tai bus jau septintasis vasarį pradėto formato ir legendinio atlikėjo Prince‘o įkvėptos serijos pasirodymas. Kiekvieną ketvirtadienį vykstančio „Piano & A Microphone“ koncertų pajamos yra skiriamos karą ir neatleistiną genocidą išgyvenantiems Ukrainos žmonėms. Nors eina jau antras karo mėnesis, negalima likti abejingiems ir pasyviems. Vaizdai ir žinios sukrečia, muzika gydo ir ramina. Dabar finansinio, moralinio ir humanitarinio palaikymo Ukrainai reikia kaip niekada anksčiau.

Pats Domantas gyvena laike, kai dėl esamos situacijos sunku suprasti savo vidines būsenas: „Kasdien paskiriu laiko stebėti, kas vyksta Ukrainoje, bet jaučiu, kad darausi vis mažiau jautresnis kasdieniam žiaurumui. Šis jausmas kažkuria prasme ir normalus, ir ne. Bet dabar nėra svarbu kaip aš jaučiuosi – svarbu, kaip galime padėti Ukrainai ir jos žmonėms. Ruošiuosi koncertui ir po repeticijų einu į protestus“.

„Piano & A Microphone“ koncertų serijos svečias – Domantas Starkauskas

Fone: Gyvas „Abudu“ pasirodymas Lukiškių kalėjime 2.0

Šis pasirodymas, kai žiūrovai apsups Domantą 360 laipsnių kampu, bus visiškai kitoks nei visi iki šiol buvę „Abudu“ gyvi koncertai. Pirmą kartą į sceną ilgaplaukis jaunuolis lips be kitų savo grupės narių. Liks tik fortepijonas, balsas ir žodis. Jam prie juodai baltų klavišų talkins tik pianistas Giedrius Nakas, kartu su Kabloonak jau pasirodęs šiame formate praėjusią savaitę.

Nors scenoje „Abudu“ vokalistas – vienas ryškiausių jaunosios kartos roko muzikantų Lietuvoje, kurdamas dažniausiai jis atsigręžia į save ir savo pasaulį. Tiesa, šiomis dienomis atsiriboti nuo išorės sunku. Bet kuria, kiek gali – kartu su grupe ir atskirai. Gali būti, jog naujos kūrybos užuominas išgirsime jau ketvirtadienį. „Gimsta nauji įdomūs garsai, kai kurie jų įsigėrę šių dienų nuotaikos. Man labai patinka Šv. Mikalojaus Stebukladario cerkvės aidas, labai ryškiai jaučiu, kaip ši erdvė pildosi garsu. Patinka, kad žiūrovai bus arti, galėsiu į juos pasižiūrėti iš arčiau. Jaudinuosi, bet žinau, kad bus labai gražus vakaras“, – sako D. Starkauskas.

Fone: Gabrielės Vilkickytės ir Domanto Starkausko darbas „Švelnumas“

Išskirtinėje „Piano & A Microphone“ serijoje save jau išbandė gražiausi lietuviški vardai – Gabrielė Vilkickytė, Alina Orlova, Giedrė, „Golden Parazyth“, Monika Linkytė ir Kabloonak. Patvirtinta, kad šiame formate dar pasirodys galingoji Migloko ir Džiugas Širvys iš „jautì“, neseniai išleidęs solinį albumą.

„Piano & A Microphone“ koncertų serijos svečias – Domantas Starkauskas

Tai taip pat bus pirmas ir gal net paskutinis toks kartas Domanto Starkausko karjeroje. Šį kartą Domanto ant rankų nešioti nereikės – užteks atsisėsti, užsimerkti ir klausytis. Toks formatas atskleidžia kiekvieną mintį, garsą ir jausmą. Šv. Mikalojaus Stebukladario cerkvėje ši „Piano & A Microphone“ serija tęsis iki gegužės 5 dienos.


Komentuok:




*



Reklama
DNO