Menu
 
 

Pirmą kartą rudenį vykstančią „Mados infekciją“ atidaro „Manekenų instaliacija“

2011 10 06  10:17  |  Aktualijos

Šiemet pirmą kartą rudenį vykstantis festivalis „Mados infekcija“ savo renginių ciklą pradeda dizainerių patarimais, kaip rengtis šį rudenį, ir visus, norinčius išgirsti profesionalių rekomendacijų, spalio 7 dieną, penktadienį, 11 valandą kviečia į „Manekenų instaliacijos“ renginį prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“.

Mados Infekcija 2011_Manekenų instaliacija

Nuotraukos: Pijus Vycas

Renginio metu 7 Lietuvos dizainerės ir jų duetai pristatys 14 manekenų. Visus drabužius ir aksesuarus jiems aprengti dizainerės pasiskolino iš prekybos ir laisvalaikio centre esančių parduotuvių.

„Nors daugelis dar gyvena vasaros nuotaikomis, parduotuvėse jau kurį laiką vyksta prekyba rudens-žiemos sezono drabužiais. Festivalyje dalyvaujantys dizaineriai jau trečią kartą „Panoramos“ lankytojams pateikia savo viziją, kaip rengtis. Tik šįkart patarimai duodami rudens-žiemos sezonui, nes ir festivalis šiemet pirmą kartą vyksta rudenį“, – sako festivalio idėjinė vadė Sandra Straukaitė.

Į „Manekenų instaliacijos“ renginį jį ypač kviečia tuos, kurie nori išgirsti profesionalių patarimų ir pritaikyti juos sau. „Šį renginį labai trumpai galima apibūdinti kaip nemokamą stiliaus pamoką“, – teigia dizainerė S. Straukaitė.

Mados Infekcija 2011_Manekenų instaliacija

Įvaizdį instaliacijos manekenams kuria, pristatys ir žiūrovams pakomentuos dizainerės Lina Gudanavičiūtė, Gabrielė Januškevičiūtė, Jurga Januškevičiūtė, Diana Kuzmickaitė, Lilija Larionova, Ieva Ševiakovaitė ir Jolanta Rimkutė, Eglė Žiemytė. Visiems „Panoramos“ lankytojams atvirą renginį prekybos centro I aukšte prie mažojo fontano ves „Mados infekcijos“ prodiuserė Renata Mikailionytė.

Šiemet pirmą kartą du kartus per metus – pavasarį ir rudenį – vykstantis festivalis „Mados infekcija“ savo gerbėjų laukia lapkričio 11-12 dieną Šiuolaikinio meno centre Vilniuje. Iki festivalio įvyks dar du itin didelio lankytojų dėmesio sulaukiantys festivalio renginiai: spalio 26 dieną „Panoramoje“ vyks modelių atranka festivaliui „Infekcijos kastingas“, o spalio 27-ąją prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“ laukiami visi neabejingi grožiui – vyks „Grožio infekcija“.

Mados Infekcija 2011_Manekenų instaliacija

Nuotrauka: Greta Gedminaite

Visas festivalio naujienas bus galima sužinoti spalio 11 dieną 11 valandą Šiuolaikinio meno centro skaitykloje vyksiančioje spaudos konferencijoje. Jos metu „Mados infekcijos“ komanda pristatys visas festivalio naujienas ir pasikeitimus.

Daugiau informacijos: www.madosinfekcija.lt


Komentuok:
*