Menu
 
 

Prasideda „Loftas Fest“: skelbiama visa festivalio programa

2020 09 10  15:02  |  M.I.C. Naujienos

Šiandien, ketvirtadienį vartus atveria miesto festivalis „Loftas Fest’20“. Buvusi Naujamiesčio gamyklų teritorija jau devintą kartą keturioms dienoms ir trims naktims virs festivalio miestu, o lankytojams pristatys daugiau kaip 90 muzikos ir meno pasirodymų.

Šiemet kitoks, tačiau ne ką mažesnę muzikos ir kultūros dozę siūlantis urbanistinis festivalis jau nuo šeštos valandos vakaro lankytojams atveria vartus. Kol kas ilgiausiai truksiančiame „Loftas Fest“ per keturias dienas pasirodys tiek gerai pažįstami, tiek ir nauji, perspektyvūs Lietuvos scenos vardai.

Prasideda „Loftas Fest”: skelbiama visa festivalio programa

Nuotraukos – „Loftas Fest“ archyvo ©

Visos šešios festivalio scenos ir renginiai lankytojams yra nemokami, tačiau dėl galiojančių Vyriausybės nutarimų norint aplankyti festivalį, jam būtina užsiregistruoti. Siekiant išvengti eilių ir susibūrimų prie festivalio vartų, tam sukurti nemokami bilietai, kuriuos parsisiųsti galima čia.

Pagrindinėje scenoje lankytojai galės išgirsti daugelį alternatyvios ir indie muzikos pasaulyje gerai žinomų grupių, tokių kaip abudu, Planeta Polar, Egomašina ir Kabloonak. Paskutinį pasirodymą prieš pradedant naujojo albumo įrašus čia surengs ir publikos numylėtinis Junior A. Tradiciškai kiekvieną festivalio dieną šią sceną atidarys šių metų muzikos inkubatoriaus „NOVUS“ finalininkai.

Tuo tarpu „Jagermusic“ techno scena šiemet persikelia į „Lofto“ vidų. Čia muzika skambės iki paryčių, o pasirodymus surengs techno ir rave kultūros pasaulyje gerai žinomi vardai: less feeling, moon disco, jaroška, samanta ir kiti.

Prasideda „Loftas Fest”: skelbiama visa festivalio programa

Kaip ir kasmet, kartu su muzikos industrijos atstovų konferencija „What‘s Next in Music“ vykstantis festivalis, dvi scenas skiria šioje konferencijoje pristatomiems atlikėjams: deadcap, in albedo, Ruta MUR, Monikaze ir kitiems.

Šių metų festivalyje lankytojai dvi visiškai naujos scenos – „Elfa stage“ bei „Kishene stage“. Jos skirtos tiek „Lofto“ lankytojams jau pažįstamų, tiek jaunų ir kylančių DJ‘ų pasirodyms. Tarp jų – ir grupės ba. lyderis Bena Aleksandravičius, DJ Mamania ir „Rastadienio“ organizatorius  „Doctah Jungle“.

Šių metų naujovė – „Raudono siūlo“ koncepcija, kuria vieną iš festivalio atlikėjų bus galima išvysti visose festivalio scenose. Ją šiemet atstovauja sparčiai populiarėjantis psichodelinės elektronikos kūrėjas „Palmės Žiedas“.

Pasibaigus muzikiniams pasirodymams, garaže įsikūrusi „What‘s  Next in Music“ virs kino sale, kurioje bus rodomi „Lofte“ vykusių atlikėjų, tokių kaip Kiasmos, Low Roar ir scarlxrd pasirodymai. Penktadienį čia bus rodoma speciali tiesioginė transliacija – festivalyje turėjusios groti estų grupės „Oopus“ koncertas.

Prasideda „Loftas Fest”: skelbiama visa festivalio programa

Festivalis lankytojams paruošė ir meninių staigmenų. Skirtingu laiku ir skirtingose vietose viso festivalio metu vyks meniniai pasirodymai performansai, tarp jų – ir Švedijos akrobatės Sarah Linnea programa. Taip pat bus pristatyta ir „Elektroninių sutartinių“ instaliacija, kurioje patys lankytojai galės verpimo rateliais sugroti lietuviškas sutartines, veiks „Open Kitchen“ maisto kiemas ir „Pop Up store“.

Renginio metu bus laikomasi visų galiojančių saugumo reikalavimų: lankytojų bus prašoma laikytis saugių atstumų ir dėvėti kaukes bei dažnai dezinfekuoti rankas festivalio teritorijoje esančiomis priemonėmis. Taip pat prie festivalio vartų bus tikrinama lankytojų temperatūra, o karščiuojantys asmenys į teritoriją neįleidžiami.

Renginį remia Lietuvos kultūros taryba ir Vilniaus miesto savivaldybė.


Komentuok:
*Reklama