Menu
 
 

Priliesta rankomis fotografija

2011 12 01  13:59  |  Aktualijos

Priliesta rankomis fotografija

Nuotraukos: Fahiongonerogue.com

Nuo spalvingos ir ryškios praėjusio sezono nuotaikos, pereikime prie niūrios ir paslaptingos „Forever dark“ fotografijų kolekcijos. Ši kolekcija išskirtinė tuo, jog yra sutepta, suplėšyta ir blyški. Mintis padaryti ją būtent tokią gimė Michael Donovan galvoje. Na, o idėją įgyvendinti padėjo modelis Sheila Marquez, kuri fototgrafijose buvo pasidabinusi Dior, Louis Vuitton, Giorgio Armani drabužiais bei aksesuarais.

Sheila Marquez

Sheila Marquez

Nuotraukose niūriomis emocijomis spinduliuojanti Sheila Marquez tampa paslaptinga, o tuo pačiu ir geidulinga moterimi, kuri tarsi bėga nuo jos tykančių pavojų. Tokį modelio įvaizdį kuria puikiai perteiktos emocijos bei juodo lengvo audinio palaidinės, odinės timpės, suvarstomi ilgi bateliai ir aukštakulniai.

Sheila Marquez

Sheila Marquez

Baugią nuotaiką fotografijose kuria ir pasirinkta aplinka – tai apleistos vietos, laukai bei miškai. Modelio seksualumą užgožia ar net visai ištrina, suteptos, suplėšytos bei išlietos, kartais net kruvinomis virstančios fotografijos. Toks fotografijų autoriaus sprendimas suteikia šiai kolekcijai ne tik išskirtinumo, bet ir drastiškumo.

Sheila Marquez

Sheila Marquez

Apie šį fotografijų rinkinį kalbėti vienareikšmiškai sunku. Šiuose darbuose moteriškumas, vulgarumas ir mistika susipina į vieną meninę sintezę, kurią stebėtojas arba supranta, arba lieka nusivylęs. Visgi „Forever dark“ kolekcija bent trumpam atplėšia nuo tradicinės fotografijos ir prikausto žvilgsnį.

Sheila Marquez

Sheila Marquez

Sheila Marquez

Sheila Marquez

Sheila Marquez

Modelis: Sheila Marquez

Fotografas: Michael Donovan

Žurnalas: Vision China

Stilius: Katie Burnett


Komentuok:
*Reklama