Menu
 
 

Reikia pagalbos išsirenkant filmą?

2016 08 23  15:26  |  Aktualijos

Skalvijos kino centras

Nuotrauka: Albinos Griniūtės

Trečiadienio vakarais „Skalvijos“ kino centro darbuotojai kviečia žiūrovus į nemokamas konsultacijas. Jų metu „Skalvijos“ lankytojams bus padedama išsirinkti filmą, dalinamasi artimiausiomis repertuaro naujienomis, vertinimais iš jau matytų fimų. Konsultacijos vyks trečiadieniais 17-18 val. prie kasos.

 „Mūsų žiūrovai be galo smalsūs. Jie nori žinoti daugiau. Ne tik žiūrėti kiną, bet ir į jį gilintis. Esame pasirengę auginti šį domėjimąsi. Išprusęs žiūrovas – kiekvieno nekomercinio kino teatro turtas“, – sakė Vilma Levickaitė, „Skalvijos“ kino centro direktorė.

Skalvijos žiūrovai

Nuotrauka: J. Paštuko

Trečiadienio vakarais „Skalvijos“ žiūrovus konsultuos vis kitas darbuotojas. Įsiklausęs į žiūrovo pomėgius, kino žiūrėjimo patirtis, jis mėgins pasiūlyti tinkamiausią filmą iš „Skalvijos“ repertuaro. Be to, konsultuotis atėję žiūrovai pirmieji sužinos apie dar neskelbtas repertuaro naujienas. Konsultacijų metu taip pat bus atsižvelgiama į žiūrovų pageidavimus pakartoti ar esant galimybei parodyti vieną ar kitą filmą.

Konsultacijų metu žiūrovams bus siūlomos glaustos festivalių repertuaro „Skalvijoje“ apžvalgos, išskiriami svarbiausi jų akcentai, reikšmingiausi filmai. Atviresni žiūrovai bus padrąsinami eksperimentuoti, rinktis sudėtingesnius filmus ir atsiverti naujų patirčių suteiksiančiam kinui.


Komentuok:
*Reklama