Menu
 
 

Rožinė apsauga

2012 06 17  11:19  |  Aktualijos

Rožinė apsauga

Nuotraukos: nymag, yourheartisripshit

Nuo šios spalvos nėra niekas apsaugotas. Kiek beturėtų asociacijų ar stereotipų, jos idėja vis vien karts nuo karto užsimezga mūsų pasąmonėje ir atsikartoja drabužiuose. Rečiau – plaukuose, bet, manau, vaikystę ir flomasterius dažnas turėjome.

Rožinė apsauga

Mados pasaulis neišsiskiria – rožinė sruoga kas keletą metų vis atsiranda fotosesijose ar modelių plaukuose. Dabar tai – nauja mada! Juk Charlotte Free, kuri yra vadinama naująja Kate Moss, podiumuose išsiskiria būtent savo rožiniu pankišku įvaizdžiu. Be to, jau paminėta ikona Kate kas dekadą – 1998 ir 2008 metais – nepraleidžia progos nustebinti ryškesniu plaukų tonu nei įprasta.

Rožinė apsauga Rožinė apsauga

2010 metais australų Vogue fotosesijoje Abbey Lee  pasirodė ryškiai rožine, vadinamąja two-toned šukuosena. Kaip bebūtų (ne)keista, ši mada į Lietuvą atkeliavo tik šį pavasarį.

Rožinė apsauga

Sasha Pivarova išbandė šukuosenų eksperimentus demonstruodama 2008 metų pavasario – vasaros Anna Sui kolekciją bei 2010 metų sausio mėnesio amerikietiško Vogue fotosesijoje.

Rožinė apsauga Rožinė apsauga

Lietuvoje, net ir susivėlinę, kaip pas mu įprastą, su rožine tendencija neprašausime nei šiais, nei kitais metais. Jei nedrąsu – pažvelkite į Katy Perry, Lilly Allen ar Lady Gaga.

Rožinė apsauga

Rožinė apsauga

Rožinė apsauga

Per rožinius akinius žiūrėti nerekomenduoju, bet juk vasara – malonumų metas. Paišdykauti viena kita rožine sruogele net rekomenduotina!

Rožinė apsauga Rožinė apsauga


Komentuok:
*Reklama
DNO