Menu
 
 

Ryškiausias vyro aksesuaras – barzda

2013 07 23  11:25  |  Aktualijos

Vyro aksesuaras – barzda

Šį sezoną ir vyrai gavo progą pasipuošti universalia tendencija – barzda. Nuo įžymybių iki podiumų – šis naujai atrastas gyvas aksesuaras, regis, neaplenkė nė vieno stilingojo. Nors šis įvaizdis mados pasaulyje jau šmėkščioja ne pirmą sezoną, tačiau ekspertai teigia, kad jis greitai nesiruošia niekur trauktis.

Vyro aksesuaras – barzda

Pirmiausia reakcija – valkatos įvaizdis. Tačiau suderinta su klasikiniu kostiumu, barzda tampa neatsiejamu vyriškumo simboliu. Autentiška išvaizda tarsi dvelkia nuotykiais, kelionėmis, patirtimi, išmintimi. Tai paslaptingas vyras, šalia kurio norėtų puikuotis kiekviena dama.

Vyro aksesuaras – barzda

Vyro aksesuaras – barzda

Viena stilingiausių Londono vyrų kirpyklų TheMurdockMan teigia, kad šią bangą prieš keletą metų pradėjo homoseksualų judėjimas, tačiau dabar tai – vyriškumo grįžimas, o skutimasis tapo net… nebemadingu.

Pagrindinės tendencijos yra dvi – trumpas, kruopščiai suformuotas kirpimas, arba natūrali, laukinė barzda, suderinta su tvarkinga, madinga šukuosena.

Vyro aksesuaras – barzda

Nuotraukos: facebook.com/effstyle,beardedgospelmen.net,
wwd.com

Vyro aksesuaras – barzda

Nuotraukos: au.lifestyle.yahoo.com, themurdockman.com, shootingthestyle.com

Ar išbandytumėte tokią tendenciją?


Loading ... Loading ...

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO