Menu
 
 

SALANIDA veidu tapo įspūdingo grožio krepšininko Jerai Grant sužadėtinė

2016 07 07  16:59  |  Aktualijos

SALANIDA 2016

Nuotraukos: Mano akimis

„Akis po akies, eilutė po eilutės – taip atsiranda rankomis megzti SALANIDA megztiniai. Jaukūs ir tobulai tinkantys lietuviškiems permainingiems orams. Numegzti iš natūralių baby alpakų vilnos siūlų, jie itin lengvi, minkšti ir švelnūs prie kūno. Tai laisvės ir jaukumo suteikiantys drabužiai šiuolaikiškai, drąsiai ir stilingai moteriai.

SALANIDA kūrėjos – radijo laidų vedėja Silva Rindzevičiūtė ir Gabrielė Kerpytė – sako, kad visada ir visur ieško įdomių žmonių, kurie galėtų padėtų atskleisti jų kūrybą. „Jessica sutikome atsitiktinai – vienoje Klaipėdos kavinėje. Jai užsukus su dukra Halle, negalėjome atitraukti nuo jos akių. Egzotiškų veido bruožų Jessica spinduliavo moteriškumu, ramybe ir labai išsiskyrė savo išvaizda. Pagalvojome, kad ji galėtų puikiai įkūnyti mūsų kuriamus megztinius ir įnešti į juos egzotiškumo. Džiaugiamės, kad pavyko ją įkalbėti pasiryžti šiai nuotykiui”, – pasakojo Silva ir Gabrielė.

SALANIDA 2016

Jessica Waddy

„Tik vėliau sužinojome, kad Jassica yra Neptūno komandos žaidėjo iš Vašingtono Jerai Grant draugė. Įdomus faktas, kad prieš kelias savaites Jerai pasipiršo Jessicai krepšinio aikštelėje ir ji pasakė „taip”, – sakė SALANIDA kūrėjos.

SALANIDA fotosesija su Jessica Waddy ir jos dukrele buvo įamžinta Smiltynės paplūdimyje.

SALANIDA fotosesija su Jessica Waddy

Jessica Waddy 2016

Jessica Waddy


Komentuok:
*Reklama