Menu
 
 

Santorini Grace Hotel

2011 04 21  16:01  |  Įžvalgos

Santorini Grace Hotel

Ilgėjant dienoms, o saulei vis dažniau primenant apie artėjančią vasarą, galime leisti sau pradėti svajoti apie atostogas. Dangaus mėlynumo vanduo ir užtikrinta ramybė bei poilsis – tai, ko trokštame, išvykdami ilsėtis, ir tai, ką gali suteikti viešbutis Grace Santorini.

Santorini Grace Hotel

Įspūdingai įrengtas ant skardžio Santorini saloje, kur iš kiekvienų apartamentų galima stebėti saulėlydį virš jūros, nors turintis vos dvidešimt stilingai įrengtų apartamentų, kurių kiekvienam priklauso po individualią terasą ir baseiną, Santorini Grace viešbutis yra įtrauktas į 2011-ųjų 101 geriausių pasaulio viešbučių sąrašą.

Santorini Grace Hotel

Nusprendę vykti poilsiauti šiame viešbutyje, turėsite galimybę rinktis iš įspūdingų apartamentų su jūros ar kitais įsimintinais gamtos vaizdais, o kambariams priklausys burbulinė vonia, didžiuliai prabangūs dušai ir karališko dydžio lovos. Viešbučio virtuvė garsėja virėju, turinčiu kulinarijos genijaus vardą, tad svečiams mėnesienos nutviekstose terasose patiekiami patiekalai neleidžia pamiršti Graikijos vakarų.

Santorini Grace HotelSantorini Grace Hotel

Santorini Grace Hotel

Viską, ko tik gali norėtis atostogaujantiesiems, siūlantis viešbutis Santorini Grace nei vienam apsilankiusiam neleis pamiršti mėlynos jūros ir gražių gamtos vaizdų apsuptyje praleistų atostogų, kurių metu rūpestis – žodis, išnykstantis iš žodynų.

Santorini Grace Hotel

Santorini Grace Hotel

Nuotraukos: buzz-beast.com, gracesantorini.fotoseeker.com/PublicSiteHome.aspx,

 

 

 

 

 


Komentuok:

*Reklama
DNO