Menu
 
 

Savanoriavimas „Infekcijoje“

2014 04 01  10:23  |  Įžvalgos

Savanoriavimas „Infekcijoje“

Nuotrauka: Gretos Bernotaitės

Nors SwO.lt Ieva – dar mokykloje, mergina aiškiai žino, kuo domisi ir kuo žavisi. Su skaitytojais ji dalinasi įspūdžiais praūžus didžiausiam Lietuvos mados festivaliui.

Kol visi aptarinėja ant švytinčio „Mados Infekcijos“ podiumo pristatytas sportbačių tendencijas, aš noriu papasakoti apie kiek kitokią festivalio pusę, kurią galbūt pamato labai nedaug kas.

Savanoriavimas „Infekcijoje“

Nuotrauka: Luko Griciaus (OKTO)

Jau antrus metus iš eilės labai džiaugiuosi, jog turėjau galimybę šiame renginyje dirbti kartu su savanoriais, o šiemet dar ir padėti dizainerei Eglei Žiemytei pasiruošti kolekcijos pristatymui.  Visada maniau, jog prieš pat modelius išleidžiant ant podiumo dizaineriai būna lyg bepročiai, besiraunantys plaukus nuo galvos iš nežinojimo, kaip viską suspėti, o susikalbėti su jais taip pat nėra lengva. Žinoma, „Infekcija“ yra kur kas mažesnio masto renginys nei pristatymai pagrindinėse pasaulio mados sostinėse, bet manau, kad dizainerio atsakomybė visur yra vienoda – kiekvienas nori kolekciją pristatyti kuo geriau. Tad buvau šiek tiek nustebusi, jog Eglė visą laiką išliko išties rami ir net likus dvejoms minutėms iki modelių išėjimo nepradėjo panikuoti. Nors, tiesą pasakius, nebuvo dėl ko, – ir festivalio organizuotumas puikus, ir pačios Žiemytės kolekcija tvarkingai sukabinta laukė pristatymo dar likus geroms kelioms valandoms iki jo. O jam pasibaigus buvo smagu matyti besišypsančią ir savo bei savo komandos darbu patenkintą dizainerę!

Šiemet darbuodamasi „MI“ visas tris dienas buvau atsakinga už backstage‘ą, arba užkulisius. Tad nemažai laiko praleidusi juose, išvydau ir daug gražių, matytų bei nematytų, bet įdomių modelių veidų, o fotografo Luko Griciaus iš OKTO studijos dėka šie dar ir neliko neįamžinti.

Reziumė: nors per tris festivalio dienas tikrai pavargau, o veiklos buvo daugiau nei miego, labai džiaugiuosi, jog nepraleidau šio festivalio. Buvo išties smagu vėl pamatyti visus šaunius žmones, kurie slepiasi užkulisiuose – be jų „Infekcija“ nebūtų įvykusi!

Savanoriavimas „Infekcijoje“

Nuotrauka: Gretos Bernotaitės

Luko Griciaus (OKTO) ir Gretos Bernotaitės nuotraukos.


Komentuok:
*Reklama
DNO