Menu
 
 

Seksas ir Miestas 2

2010 06 10  22:35  |  Aktualijos

Carrie, Samantha, Charlotte ir Miranda – amžinai jaunos ir patrauklios moterys, amžinai madingame ir stilingame mieste. Šis žavus „ketvertas“ jau  yra sukūręs savo įvaizdį ir, rodos, amžius yra bejėgis jį kaip nors pakeisti. Niujorkas jas įsimylėjo, jos pamilo jį.

Nepasaint to, jog filme pasigendu aštrių ir intelektualių pasisakymų, jo išorinis spindesys yra lyg atsvara siužeto trūkumams. Šilko lengvumo suknelės, dailūs „pelenių“ bateliai, „karališkos“ skrybėlaitės – tai prabanga tviskantis „Seksas ir Miestas 2“.

Tiems, kas dar nematė, ir tiems, kas dar tik ruošiasi apsilankyti šioje „brand‘inėje“ kino juostoje, siūlau peržvelgti vieno ryškiausių personažų, Carrie‘s, aprangą.

Štai taip ji atrodė tik atvykusi į svajonių miestą, Niujorką.Valiūkiškai mielas sportinis stilius. Pagal filmo idėją tai turėjo šokiruoti, tačiau vis dažniau 80‘s stilių galime išvysti dabartinėje gatvės madoje.

Sex And The City

Nuotrauka: cbsnews.com

Moteris prisijaukinusi  Niujorką. Blizgančio šilko suknelė ir Louboutin bateliai tai „rėkianti“ prabanga. Kontrastingų spalvų derinimas (ryškiai rožinė rankinė, oranžiniai akiniai) tik pabrėžia  išsiugdytą skonį madai.

cbsnews.com

Nuotrauka: cbsnews.com

sex_and_the_city

Nuotrauka: sexandthecitymovie.org

„Newspaper Dress“ – John Galliano sukurta specialiai Christian Dior mados namams pavasario – vasaros kolekcijai 2000 metais. Ši suknelė yra priskiriama vintage, nes jos neįsigysite jokioje parduotuvėje. Ją vilkinti moteris, turi itin pasitikėti savimi ir savo skoniu, nes tai suknelė kelianti abejones ne dėl savo unikalumo, bet dėl savo subtilumo.

sexandthecitymovie.org

Nuotrauka: sexandthecitymovie.org

Taip, jai vėl pavyko. Carrie įrodo, jog derinti dar niekada nebuvo taip paprasta. Norint vilkėti šį įspūdinga „krinoliną“ nereikia jokios specialios progos. Sportinio tipo marškinėliai prislopina atlasinio sijono prašmatnumą.

movies.sky.com

Nuotrauka: movies.sky.com

Štai taip  Sarah Jessica Parker atvyko į filmo premjerą Niujorke. Ji vilkėjo romantišką ir gaivumu dvelkiančią Valentino suknelę. Sarah dažniausiai žengdama raudonuoju kilimu pasižymi drastiškais sprendimais taip suteikdama fotografams daug džiaugsmo, o mados mylėtojams peno apkalboms, tačiau šį sykį  ji pasirinko kuklesnį įvaizdį, kuris galbūt nepateisino gerbėjų lūkesčių.

wowowow.com

Nuotrauka: wowowow.com

Už visada madai ir stiliui ištikimą „Seksą ir Miestą“!

Sex And The City

Nuotrauka: movies.sky.com


Komentuok:
 • Eglė says:

  Seksas ir miestas tikrai vertas pagirų! Straipsnis labai į temą 🙂 Ir labai sutinku kad ta “newspaper dress” abejotina, tiesa sakant ji mane net šokiravo :DD pakerėta Carries tiesiog staiga atšokau nuo kėdės ir nustebau dėl to suknelės ;/
  Lauksiu kitų mados filmų ala recenzijų 🙂

 • amazing says:

  that is perfect

 • Milka says:

  labai geras straipsnis! geros pastabos, izvalgos ir pan. Noreciau isvysti daugiau sio zmogaus straipsniu sioje zurnalo svetaineje.

 • Jelena says:

  Nuobodu…nepatinka

 • ne says:

  Kas cia per sudas?Isvis, autore, kaip matau nauja, tikiuos cia paskutinis jos straipnsi, nes visiska nesamone. SWO jei priimate naujus zmones, tai priimkite normalius, o ne gatves neismanelius, kurie troksta rasyti


*Reklama
DNO

Dekmantel Selectors