Menu
 
 

Senasis stiprusis hiphopas: Raw Sugar

2011 05 12  09:55  |  Aktualijos

Paklausykite Rapper‘s delight. Tai ypatingas hitas, bene pirmasis iš repo klano prasimušęs į pop muzikos viršunes. Galbūt tuomet suveikė paslėptas Another One Bites the Dust ritmas, o gal miniai tiesiog to reikėjo – veržlaus ir energingo muzikinio užtaiso. Tuo metu vadinęsi The Sugarhill Gang, reperiai šiandien gerai žinomi Raw Sugar vardu. Žinote ir mylite? Jau šeštadienį jų lagaminai iš Niujorko bus išpakuoti Vilniuje.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Raw Sugar laukiame ne tik mes, bet ir grupę apšildysiantys senojo hiphopo fanai – Viktoras Diavara, DJ Mamania su G&G sindikatu. Organizatoriai dar mini Erica Jennings, Vaiperį ir old school vyruką Manfredą, tik nežinia, kur šiuos išvysite – scenoje ar minioje prie savęs.

RawSugar

Nuotrauka: ore.lt

 

 

Taigi… gegužės 14-ą Wonder Mike ir Master Glee pasižadėjo nei daug, nei mažai – sugroti geriausius bei garsiausius savo karjeros kūrinius. Kaip gi reperiai be išpuoselėto įvaizdžio? Raw Sugar pageidavo king size lovų, limuzino, vežančio visur bei… į vienintelį koncertą atsitempia 50 kg sveriantį lagaminą. Repo standartais, pasirodo, tai tik 50 kilogramų.

 

Eiti: jei frazė „I said a hip hop, a hippie, a hippie to the hip hop“ apsėdusi jūsų mintis.

 

 

 

Tau turėtų patikti:

 

Komentuok:
*