Menu
 
 

Šeštadienį paaiškės stipriausia Baltijos šalių „Counter-Strike: Global Offensive“ komanda

2022 09 15  23:04  |  Aktualijos

Šį šeštadienį, rugsėjo 17 d., bus išsiaiškinta, kuri komanda iš trijų Baltijos šalių yra geriausia „Counter-Strike: Global Offensive“ (CS:GO) žaidėja. Keturių pajėgiausių komandų CS:GO turnyras nuo 10 val. gyvai vyks prie sostinės Baltojo tilto, „OlyBet fanų zonoje“. Turnyro kovas bus galima tiesiogiai stebėti fanų zonoje esančiame didžiausiame ekrane po atviru dangumi. Tai bus visos dienos e-sporto šventė, kurią dėl įvairių veiklų ir pramogų gausos verta aplankyti net ir nesekantiems šio sporto.

Šeštadienį paaiškės stipriausia Baltijos šalių „Counter-Strike: Global Offensive“ komanda

Nuotraukos – organizatorių archyvo ©

Trijuose atrankiniuose turnyruose rugpjūtį patekti į stipriausiųjų ketvertą varžėsi per 30 komandų iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Vietas finaliniame turnyre iškovojo trys Lietuvos ir viena Estijos komanda, o Latvijos komandos tarp geriausiųjų nepateko.

Viena turnyro dalyvių – laurus tarptautinėje arenoje skinanti lietuvių komanda „SD Invicta“. Šios komandos ir kanalo „Svarbeuse Dariti“ įkūrėjas Simas Anužis primena, kad CS:GO stipruolių kovas „OlyBet fanų zonoje“ žaidimo entuziastai kviečiami žiūrėti nemokamai.

Šeštadienį paaiškės stipriausia Baltijos šalių „Counter-Strike: Global Offensive“ komanda

„Lietuvai tokių e-sporto gyvų turnyrų labai trūksta. Lankiausi panašiuose turnyruose užsienyje – ten jie yra didelė šių žaidimų mėgėjų ir profesionalų šventė. Dalyvauti pačiame renginyje gyvai – visai kitas jausmas, patirtis, emocijos, nei žaisti internetu, – tikina „Counter-Strike“ nuo jo išleidimo pradžios, tai yra daugiau kaip du dešimtmečius, žaidžiantis S. Anužis. – Neabejoju, kad e-sporto gyvi renginiai populiarės ir Lietuvoje, kad tik būtų žmonių, kurie dėl to stengtųsi.“

Anot S. Anužio, prieš 10 metų išleistas CS:GO – tik vienas iš populiarių komandinių žaidimų, o jų yra daugybė – jau žinomų ir dar tik populiarėjančių.

„Lietuvoje yra daug e-sporto žaidimų talentų, bet dauguma jų kol kas žaidžia individualiai ir dažnai nesupranta, kad e-sportas kaip krepšinis – net būdamas vunderkindas gerų rezultatų gali pasiekti tik padedamas trenerio bei treniruodamasis su komanda, o taip pat nuosekliai ir tikslingai dirbdamas“, – akcentuoja Simas. Jo ateities planuose – atidaryti „SD Invicta“ e-sporto žaidėjų mokyklą, kuri populiarintų komandinį žaidimą.

Šeštadienį paaiškės stipriausia Baltijos šalių „Counter-Strike: Global Offensive“ komanda

Šeštadienį vyksiantis CS:GO turnyras išsiskiria priziniu fondu – rėmėjų įsteigtų prizų vertė viršija 4 tūkst. eurų, taip pat žiūrovam pritaikyta programa.

CS:GO profesionalių žaidėjų ir mėgėjų susibūrimą „OlyBet fanų zonoje“ prie sostinės Baltojo tilto ves žodžio kišenėje neieškantis Sania Kovganko-Banginis, o gerą nuotaiką palaikys repo grupė „Freestarz“, kompiuterinių žaidimų tematikos kūrinius būgnais pergros „Ritmas kitaip“. Be to, susirinkusiųjų laukia daug kitų pramogų: pokalbiai su kompiuterinių žaidimų profesionalais bei turinio kūrėjais, „OlyBet sporto baras ir grilis“ kvies skanauti burgerių, bus galima laimėti rėmėjų įsteigtų prizų.


Komentuok:
*Reklama
DNO