Menu
 
 

„shishi“ pristato pirmą lietuvišką dainą „Çavasara“

2018 05 24  17:36  |  M.I.C. Naujienos

shishi

Kadras iš „shishi“ vaizdo klipo ©

Iki vasaros likus kelioms dienoms grupė „shishi“ į pasaulį paleidžia vasarai dedikuotą, vienintelę savo lietuvišką dainą „Çavasara“. Kartu su ja merginos pristato ir vaizdo klipą. Dainą pirmąkart pamatyti ir išgirsti gyvai jos kviečia gegužės 25 d., penktadienį, Kirtimų kultūros centre.

„Daina „Çavasara“ atsirado netyčia, gal praeitą vasarą. Žiauriai lijo ir ore tvyrojo daug neaiškumo, taip matyt ji ir gimė. Čia – nemažai ironijos, pasakojam apie Lietuvos klimato aktualijas, pirštu rodom į visiems žinomą faktą – kaip orai įtakoja žmonių jausmus, bet kartu – ant nieko nepykstam“, – apie pirmą lietuvišką savo kūrinį pasakoja Dominyka, Elena ir Giedrė.

„Çavasara“ – pirma daina iš debiutinio grupės albumo, įrašyta šaltą žiemą grupės studijoje, kartu su Paulium Buraku už garso režisieriaus pulto. Pasak „shishi“ prognozių, pilnas debiutinis albumas turėtų pasirodyti jau rugsėjį.

Kartu su daina interneto žiūrovams ir klausytojams nuo šiandien pasiekiamas ir Alano Gurino kurtas vaizdo klipas. „Mums pasisekė, nes visam šitam procese dalyvavo ir mums padėjo Alanas Gurinas ir Paulius Janušonis, mūsų draugai iš jaunų kūrėjų „Kalimotxo House“ susibūrimo. Buvo sėdėta, tylėta, vėl sėdėta, kalbėta, kol gimė. Turėjom visai nedaug laiko, tačiau kalbos virto realybe“, – džiaugiasi muzikantės.

„Nuotykių buvo – sunkiai sekėsi filmuoti šunis ir vaikus – jie baisiai nepriklausomi, todėl ir klipe jų beveik nepamatysite. Pakeliui į filmavimus išsikrovė mašinos akumuliatorius, o krokodilas sulankstė draugų mašinos stogą. Tai krokodilą išvežėm atgal į Kauną, kad nebedarytų gėdos“, – pasakoja „shishi“ merginos.

Grupė „shishi“ – viena iš nedaugelio merginų grupių Lietuvoje. Anksčiau scenoje matytos su „Ministry of Echology“, „Umiko“, „Kotori“, „Rok & Dom“, „Elle G“ grupėmis, pirmą koncertą po „shishi“ vardu trejetas sugrojo prieš metus. Šiuo metu trys muzikantės – Dominyka Kriščiūnaitė (bosas, vokalas), Elena Neniškytė (būgnai, vokalas) ir Giedrė Nalivaikaitė (el. gitara, vokalas) jau tvarko savo debiutinio albumo įrašus. Jame – rap, trash, surf, soul stilių muzika, kurios ir pačios mėgsta klausyti.


Komentuok:
*Reklama