Menu
 
 

„Shopping Night Out”: naudinga dizaineriams ir parduotuvėms

2016 05 10  17:37  |  Aktualijos

Shopping Night Out 2016 - SwO magazine

Nuotraukos: defectonline.com

Visai netrukus Vilniaus senamiestį vasarai pažadinti planuojantis mados renginys „Shopping Night Out“, gerbėjams žada ne tik staigmenas mieste, bet ir itin karštus pasiūlymus internetinėse parduotuvėse.

„Neturintys galimybės šurmuliuoti mieste, bet norintys vasarą pasitikti stilingai,  galės savo norus patenkinti naršydami „Shopping Night Out“ e-parduotuvėse“, – teigia renginio organizatorė Ieva Vainaitė.

Prie šios iniciatyvos prisijungęs vienas ryškiausių ir įdomiausių lietuvių prekės ženklų „D.Efect“ ir jo kūrėja  Eglė Žiemytė teigia, kad suvienyti mados mylėtojus yra labai vertinga. „Smagu, kad šis renginys paskatina visuomenę atrasti naujus kūrėjus – tai naudinga dizaineriams ir parduotuvėms, smagu – pirkėjams“, – pažymi užsienio žvaigždžių pamėgta dizainerė.

Savimi pasitikinčioms moterims kurianti Eglė Žiemytė teigia, kad jos moters paveikslas atsirado kartu su prekės ženklu  „D.Efect“. „Nuo seno mane domino keistenybės, netobulumai, viskas, kas buvo ne taip, kaip pas visus. Visi tokie panašūs, ypač mada nuolatos aukština tobulumą. O mes priešingai – nusprendėme drąsiai visiems sakyti, kad grožis slypi mažose, netobulose detalėse“ – šypsosi kūrėja.

Dizainerės darbus šiandien renkasi ne tik lietuvaitės, bet ir ryškiausios pasaulio žvaigždės. Garsios atlikėjos Beyonce sesuo Solange Knowles visai neseniai sužibo Niujorke, dėvėdama ryškiaspalvę, išskirtinių formų „D.Efect“ suknelę.

Dizainerė neslepia, kad jos klientai yra iš viso pasaulio. „D.Efect“ jau galima įsigyti  ne tik Amerikoje, Europoje ir Azijoje, bet ir Australijoje. Turime nesibaigiantį lietuvių klienčių sąrašą ir vis besipildantį užsienio fanų klubą: rengėme dainininkę Ellie Goulding bei visą gausybę Didžiosios Britanijos bei Kinijos aktorių, socialinio tinklo „Instagram“ žvaigždžių“, – džiaugiasi  Eglė Žiemytė.

Shopping Night Out 2016

Pasak kūrėjos ir tiek madoje, tiek gyvenime labai svarbus socialiai atsakingas požiūris. „Didžiuojuosi kiekvienu mūsų darbo procesu – nedarome nieko, dėl ko tektų raudonuoti. Smagu rengti moteris, kurių talentai ar asmenybės mane asmeniškai žavi, bet gatvėje prasilenkusi su paprasta moterimi, kuri nuėjo į parduotuvę ir be stilistų pagalbos išsirinko „D.Efect” rūbą, džiaugiuosi gal net labiau!”, – teigia E. Žiemytė.

Be sėkmingai mados industrijoje savo kelią besiskinančio lietuvių prekės ženklo „D.Efect“, visą gegužės 13-15 d. savaitgalį, „Shopping Night Out“ pasiūlys platų internetinių parduotuvių pasirinkimą, kuriame, net įnoringiausias mados gurmanas atras savo „desertą“. Ypatingus pasiūlymus žada pateikti Agne Fashion, Pando Wear, Baltas miškas, Seses,  Happeak, Le Muse, Second Me, Julia Janus, Optikos Pasaulis, Šapokliak salonas, Apple of Eve, Tadam!, Miela, Bareket ir Alavijo žiedas.

Gegužės 13 d. (penktadienį) Vilniaus širdyje – senamiestyje startuos naktinio apsipirkimo renginys  „Shopping Night Out“. Jo metu visose senamiesčio parduotuvėlėse tradiciškai šviesos neges iki vidurnakčio. Stilingų žmonių bruzdesys, dizainerių naujausi kūriniai, muzikos garsai ir išskirtinės nuolaidos, skirtos tik šio renginio dalyviams, vilios kuo daugiau madai neabejingų miestelėnų ir Vilniaus svečių.


Komentuok:
*Reklama
DNO