Menu
 
 

Šį penktadienį plokšteles suks Erica Jennings ir kitos žinomos Lietuvos moterys

2011 12 12  01:11  |  Aktualijos

Erica Jennings ir kitos žinomos Lietuvos moterys

Nuotrauka: menufabrikas.lt

Šis penktadienis menų fabrike „Loftas“ bus gražus, spalvingas ir šventinis – ant scenos viena po kitos lips žinomos Lietuvos moterys, tarp jų ir dainininkė Erica Jennings, sukti savo mėgiamiausių plokštelių, o vakaro kulminacija taps ryškiausios viešnios Lietuvoje – Ebony Bones – gyvo garso koncertas.

„Ladies Night“, kai groja tik moterys, menų fabrike vyks pirmą kartą. Todėl tam ruošiamasi atsakingai – net septynios divos stos į didžėjų pramintą vietą prie pulto. Šiame amplua debiutuos TV laidų vedėja Ugnė Skonsmanaitė, humoro nestokojančios Indrė Augustaitytė ir Aušra Štukytė („Moterys nieko nežino“).

Ne naujokės plokštelių sukiojime – dainininkės Erica Jennings ir Daiva Starinskaitė bei pagrindinės „Zip FM“ moterys „SiSi“ – taip pat tą vakarą šokdins „Lofto“ svečius. O ekscentriškosios britės Ebony Bones koncertas tik užtvirtins geros nuotaikos kupiną moterišką naktį.

Drąsi, ryški ir nepakartojama Ebony į Lietuvą atvyksta pirmą kartą. Jos muzika dažnam primena M.I.A. ar Santigold. Panelės Bones laukinis stilius, etninė karnavališkų ritmų, plojimų ir skanduojamo vokalo sintezė, padėjo jai įgyti fanų, mėgstančių tokius atlikėjus kaip „Talking Heads“ ar Grace Jones, o jos fanų gretos dauginasi neįtikėtinu greičiu.

„Ladies Night“ proga šiandien ir rytoj visuose Vilniaus „Coffee Inn“ vyksta akcija pavadinimu „Meet & greet Ebony Bones“.

Akcijos metu gali laimėti susitikimą su panele Ebony bei kitomis vakaro žvaigždėmis. Tereikia „Tiketoje“ šiandien arba rytoj pirkti bilietą į šį renginį, jį atsinešti į bet kurį Vilniaus „Coffee Inn“ ir užpildyti anketą. Vien už tai iškart gausi ir nemokamos savaitės kavos.

Ebony Bones koncertas „Ladies Night“ metu – geriausia proga su draugėmis atšvęsti sėkmingą Kalėdinį apsipirkinėjimą, o gal jau ir pasveikinti vieną kitą su šventėmis. Vis dėlto merginoms subalansuotas vakarėlis  patiks ir vaikinams.

Moterys į priekį, vyrai… iš paskos – „Tuborg Loftas Live: Ebony Bones“ ir „Ladies Night“ – jau šį penktadienį menų fabrike „Loftas“.

Daugiau informacijos www.menufabrikas.lt


Komentuok:
*Reklama
DNO