Menu
 
 

Šią savaitę – du bandymai pagerinti žiūrovų skaičiaus rekordą Kauno „Ryšių kiemelyje 837“

2015 08 24  15:19  |  M.I.C. Naujienos

Ryšių kiemelyje 837-Alina Orlova

Nuotrauka: organizatorių.

Kauniečių šią savaitę laukia net du išskirtiniai koncertai, neabejotinai užpildysiantys visą Ryšių istorijos muziejaus kiemelio erdvę. Albumą „88” rugpjūčio 27-ąją čia pristatys Alina Orlova, o jau antram pasirodymui šią vasarą rugpjūčio 29-ąją grįžta „Leon Somov & Jazzu“.

Penkeri metai tylos, po kurios galėjai laukti visko – tik ne iš visaginietės Alinos Orlovos. Nors neabejotinai kitoks, nei burtažodžiu užrakintas „Mutabor“ ar visai dar mokyklinis „Laukinis šuo Dingo“, naujasis muzikantės albumas „88“ yra stebėtinai „aliniškas“.

Sugėrusi į save kūrybinę sostinės aplinką ir atmetusi per seklias jos dalis Alina Orlova šiandien nebijo būti tamsi, o tai visų pirma reiškia brandą. Ar toks, poetiškai sintetinis, albumas galėjo būti įrašytas 1988-aisiais? Galbūt net anksčiau, kai gyvi buvo Oscar Wilde ir William Blake, paskolinę merginai savo eiles.

Alina Orlova – Sailor

Šiemet bendros kūrybinės veiklos dešimtmetį minintys vokalistė, tekstų autorė Justė „Jazzu“ Arlauskaitė ir prodiuseris Leon Somov drąsiai gali būti vadinami lietuviškos muzikos fenomenu. Drąsiais elektroniniais eksperimentais, persmelktais amžinąja romantika, pogrindžio scenoje debiutavęs duetas šiandien renka sausakimšas žiūrovų sales ir net tokias ypatingas erdves, kaip sostinės Valdovų rūmų kiemas.

Daug angliškų dainų savo kūrybiniame bagaže turintys muzikantai šiemet išleido absoliučiai lietuvišką albumą „Istorijos“ – jį pradedantis kūrinys „Ką tu su manim darai?“ svetainėje „YouTube“ jau perklausytas daugiau nei 6 mln. kartų, „Noriu miegoti“  neseniai perkopė 1,5 mln.  peržiūrų.

Leon Somov & Jazzu – Valdovų rūmai 2015

Kuomet „Leon Somov & Jazzu“ Kauno gerbėjams koncertavo birželį, „Istorijos“ dar tik ruošėsi būti pristatytos. Todėl, tęsiant gražią tradiciją baigiantis vasarai „Ryšių kiemelyje 837“surengti ir antrąjį universaliomis temomis kalbančio ir todėl pačių įvairiausių amžiaus bei socialinio grupių mylimo dueto koncertą, šįkart įvyks oficialus albumo pristatymo vakaras.

Ryšių kiemelyje 837 - Leon Somov ir Jazzu

Nuotrauka: Tomas ir Lukas.


Komentuok:
*Reklama