Menu
 
 

Šią savaitę menų fabrike du atviri interviu su Jazzu ir Alina Orlova

2016 06 13  16:23  |  M.I.C. Naujienos

Alina Orlova

Nuotrauka: Rytis Seskaitis

Menų fabriko „Loftas“ organizuojamas menų inkubatorius „Novus“ artėja prie pabaigos – dydysis finalas jau kitą savaitę, o šią „Novus“ dalyvių ir klausytojų laukia itin intensyvus tvarkaraštis.

Du seminarai, kuriuose atviras savo karjeros istorijas pasakos dainininkės Jazzu ir Alina Orlova, paskutinis jaunų grupių konkurso etapas ir pusfinalis, kurio metu paaiškės patenkantieji į birželio 21 dienos „Novus“ konkurso finalą.

Šį antradienį, birželio 14 d., „Novus“ seminare savo karjeros istoriją pasakos dainininkė Alina Orlova. Šiuo metu unikalaus balso dainininkė yra geidžiama visų muzikos prodiuserių ir koncertų organizatorių, tačiau kadaise niekam nežinoma mergina iš Visagino viena pati turėjo ropštis į muzikos Olimpą. Išskirtiniai dainų tekstai ir charizma A. Orlovai greitai pelnė populiarumą ir šiandien ji groja ne tik Lietuvos, bet ir Prancūzijos, Anglijos, Airijos, Lenkijos, Rusijos ir kitų pasaulio šalių scenose. Pokalbį su A. Orlova moderuos muzikos apžvalgininkas Ramūnas Zilnys.

Po atviro A. Orlovos interviu į „Novus“ sceną varžytis dėl patekimo į konkurso pusfinalį lips jaunosios grupės – „Dots“, „Ambera“, „Corus“ ir „Roadside Break“.

Trečiadienį, birželio 15 d., „Novus“ seminare su moderatoriumi Ramūnu Zilniu scenoje bendraus dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu. Trylikos metų pradėjusi dainuoti džiazą ir baigusi muzikos mokslus Didžiojoje Britanijoje, šiandien ji yra viena populiariausių Lietuvos dainininkių. Įspūdingo balso savininkė atvirai papasakos apie Lietuvos scenos užkulisius ir savo kelią link jų.

Po pokalbio su Jazzu „Novus“ scenoje įvyks jau paskutinis konkurso pusfinalis. Jame varžysis antradienio konkurso nugalėtojai ir jau anksčiau į pusfinalį patekusios grupės – škotas „Melvitronica“, „Uprising Tree“ ir „Berseker“.

Muzikos inkubatoriaus „Novus“ finale, birželio 21 d., iš visų konkurse dalyvavusių grupių bus išrinkta viena geriausia. Jai atiteks ne tik galimybė įrašyti savo kūrinius profesionalioje „Black Box“ įrašų studijoje, „Raven House“ nufilmuotas video klipas, profesionalios fotosesijos, bet ir pasirodymas rugsėjo 2-3 d. vyksiančiame miesto festivalyje „Loftas Fest“, kur sceną reikės dalintis su tokiomis muzikos žvaigždėmis, kaip „Daughter“, Gesaffelstein, „Lola Marsh“, „Formation“ ir „Kero Kero Bonito“.


Komentuok:
*Reklama
DNO