Menu
 
 

Šiandien – „Rugged’n’Raw“ ir „Vinylshop.lt“ parduotuvės atidarymas

2013 10 17  10:37  |  Aktualijos

Rugged’n’Raw ir Vinylshop.lt parduotuvės atidarymas

Drabužiai, batai, plokštelės, grotuvai, kava, atradimai, pokalbiai ir draugai po vienu stogu.

Tokia idėja nešini į bendrų namų Vilniaus senamiestyje atidarymą kviečia du internetu apsipirkti mėgstantiems lietuviams jau neblogai pažįstami vardai – „Rugged’n’Raw“ ir „Vinylshop.lt“.

Drabužių ir avalynės parduotuvė „Rugged’n’Raw“, Lietuvoje pristatantys tokius prekės ženklus, kaip „Carhartt WIP“, „Herschel Supply“, „Red Wing Shoes“, „Dickies“ ir „New Balance“. Šiuos dėmesio vertus pavadinimus sieja nepriekaištinga kokybė, laikui atsparus dizainas ir įkvepiančios amerikietiškos legendos. Daugelis prekių lentynose skirtos vyrams – žiūrint į dabartinį Vilniaus parduotuvių ir „butikų“ žemėlapį tuo stipriajai lyčiai pagaliau galima pasidžiaugti.

„Vinylshop.lt“ internetinis adresas puikiai žinomas plokštelių mylėtojams, taip pat naujos įrangos („AIAIAI“, „Native Instruments“, „UDG“, „Urbanears“, „Pioneer DJ“, „Numark“, „Shure“ ir kt.) ieškantiems didžėjams bei melomanams. Nuo šiol naujausius „Warp“, „Ninja Tune“, „Monkeytown“, „Pampa“ ir kitų kokybišką elektroninę muziką pristatančių leidyklų vinilus perklausyti, mikserį ir grotuvus išbandyti ar ausines pasimatuoti bus galima ir gyvai.

Internete „kojas apšilę“ bendraminčiai, atstovaujantys iš pažiūros skirtingoms sritims – madai ir muzikai – nusprendė suvienyti jėgas, atradę puikiai tam tinkančią vietą. Dviejų aukštų pastate, turinčiame savo istoriją, tilps ne tik drabužių ir plokštelių lentynos, bet ir renginiai, dirbtuvės, pristatymai. Beje, remontą naujieji šeimininkai atliko savo rankomis, jie patys, geriausiai išmanantys apie turimas prekes, kasdien aptarnaus ir pirkėjus.

Su šypsena „In A Relationship“ pavadintos atidarymo šventės metu muzika rūpinsis vinilo mylėtojai Tomas Boo, Loranas Vaitkus ir Mamania. Aromatų ir skonių šventei parūpins baras „Vieta“ bei kavos manufaktūra „Crooked Nose & Coffee Stories“. Beje, pastarieji pagamino ir specialų „Rugged’n’Raw“ kavos mišinį, kurio bus galima įsigyti parduotuvėje ar čia pat ir paragauti.

SwO be galo džiaugiasi šia nauja iniciatyva ir ketvirtadienio vakarą skuba į Dysnos gatvėje esantį 4-ą namą.

Iki pasimatymo!

Rugged’n’Raw ir Vinylshop.lt parduotuvės atidarymas


Komentuok:
*Reklama
DNO