Menu
 
 

Šiemet hip hopo gerbėjai skųstis neturėtų – startuoja „Gatvės Lyga Fest“

2012 01 06  17:52  |  Aktualijos

Gatvės Lyga Fest

Nuotrauka: menufabrikas.lt

Lietuvoje gerai žinomas, ne vieną pilietį šokdinęs DJ Mamania kartu su kolegomis iš jau vienuolika metų gyvuojančios radijo laidos „Gatvės lyga“ ir menų fabriku „Loftas“ subrendo rengti tęstinę renginių seriją. Taip gimė „Gatvės Lyga Fest“, startuosiantis jau sausio 14 d.

„Gatvės Lyga Fest“ tikslas – sukviesti Lietuvos hip-hopo kultūros bendruomenę po vienu stogu vienai didelei šventei”, – „GFL“ lūkesčius komentavo vienas jo iniciatorių DJ Mamania.

Pirmojoje serijoje menų fabrike „Loftas“ pasirodys ne tik lietuviško hip-hopo atstovai, break dance šokėjai, bet ir šiai subkultūrai puikiai pažįstama švedų hip-hopo grupė „Supersci“.

Pastarųjų muzika – šiaurietiška melancholija derinama su giliais tekstais, džiazu ir soulu, izoliuota nuo didelių miestų tendencijų ir triukšmo – fanų pagarbą užsidirbo jau kiek daugiau nei prieš dešimtmetį. Grupė į Lietuvą atvažiuoja pristatyti savo naujausio albumo „Timelines“, taip pat sugroti ir senesnių savo hitų.

„Supersci“ – labai geras pavyzdys to, kuo mes dalinamės kiekvieną trečiadenį mūsų laidos „Gatvės Lyga“ metu“, – pagrindinį pirmosios „Gatvės Lyga Fest“ svečią iš užsienio trumpai pristato DJ Mamania.

Tačiau tuo hip-hopo šventė nesibaigs. Vienos dienos festivalis ant scenos suburs nemažą ir Lietuvos hip-hopo atstovų palaikymą.

Scenoje taip pat pasirodys Pushaz – vienas iš „G&G Sindikato“ reperių, kuris savo solo kraityje yra surinkęs nemažai visiems žinomų kūrinių, yra išleidęs du albumus. Ant scenos šis atlikėjas visuomet atiduoda maksimalų energijos kiekį.

Be to, pasirodys Mad Money ir Innomine, praėjusiais metais sublizgėję išleisdami kūrinį „Tau tai patinka“. Kūrinio vaizdo klipą peržiūrėjo lietuvių atlikėjams neįtikėtinas skaičius žiūrovų – daugiau nei pusė milijono. Muzikos kūrėjas Innomine talkina tiek Mad Money, tiek kitam Lietuvos reperiui pseudonimu Lilas. Šį kartą ant „Lofto“ scenos jie pasirodys visi kartu.

Taip pat vakarą į didžiąsias aukštumas ves „Tie Geresni“, kurių vienas narys pernai laimėjo Lietuvos MC Battle, freestyle repavimo kovas, didžėjai Loop Brothers: Alko ir Swix, Mantini, Mix.

Specialus SUPERSCI kvietimas:

SUPERSCI klipas:


Komentuok:
*Reklama