Menu
 
 

Šilkinė oda – tikrai ne melas

2013 10 19  19:16  |  Aktualijos

Šilkinė oda

H&M nuotrauka.

Labai skeptiškai vertinu kūno aliejus. Dažniausiai jie būna nepatogūs naudoti, prastai įsigeriantys į odą, nemalonaus kvapo ir dar stipriai alergizuojantys. Tačiau Garnier produktas Ultimate Beauty Oil pateisino visus lūkesčius.

Ultimate Beauty Oil

Garnier nuotrauka.

Labiausiai mane sužavėjo patogumas, – aptaki buteliuko forma idealiai telpa į delną, dozatorius lengvai spaudžiasi ir labai tolygiai padengia odą. Bet tai dar ne viskas, šio aliejaus puiki sudėtis, išskyrus dirbtinius kvapiklius, tačiau kai dauguma tų aliejų nekvepia, tai tokią nuodėmę galima atleisti. O kvepia jis išties labai skaniai ir saldžiai, šio produkto sudėtyje galima rasti prabangiojo argano aliejaus, minkštinančio makadamijos, riešutų bei rožių sėklų aliejaus.

Priemonė susigeria greitai ir lengvai, jei oda labai sausa, net nebūtina trinti, galima tiesiog palaukti. Rezultatas mane apstulbino! Oda išties pasidarė aksominė ir labai minkšta, norėjosi ją liesti ir liesti. Bet nustebino ne tik pojūtis, o ir vaizdas. Oda atrodo lygesnė, gaivesnė ir labai saldžiai kvepia. Rekomenduoju!


Komentuok:
*Reklama
DNO

Dekmantel Selectors