Menu
 
 

Skirtumą tarp aprangos ir stilingo įvaizdžio nulemia avalynė

2011 03 22  16:38  |  Aktualijos

Supermodelis, dviejų vaikų mama ir stiliaus ikona - Cindy Crawford

Nuotraukos: Deichmann archyvas

Pavasaris – nuostabaus atsinaujinimo metas. Kai už lango nušvinta saulė, norisi kuo greičiau išsinerti iš sunkių žieminių paltų ir pasipuošti pasitinkant vieną maloniausių metų sezonų. Nenumaldomą norą atsinaujinti neretai temdo svarstymai ką ir kaip apsirengti, kaip sukurti savo unikalų, tačiau paskutines mados tendencijas atitinkantį stilių?

Supermodelis, moteriškumo ir elegancijos ikona Cindy Crawford, neseniai pristačiusi savo naują avalynės kolekciją, teigia, kad  pavasarį suspindėti siekiančioms dailiosios lyties atstovėms daugiau dėmesio vertėtų atkreipti į avalynę.

„Ypatingai svarbus mano stiliaus elementas – avalynė. Juk būtent apavas nulemia, ar tiesiog atrodai gerai, ar atrodai išties stilingai“. Cindy nuomone, kiekvienas avalynės modelis turėtų būti derinamas prie tam tikrų drabužių ir situacijos, todėl ji drąsiai dalija patarimus, kaip atrodyti madingai ir stilingai.

Tobulas stilius iki pat pakulnių

Cindy Crawford patarimai nuostabiai elegantiškam pavasariui:

  • Prisiminkime klasika dvelkiančią eleganciją ir savo moterišką žavesį avėdamos aukštakulnius. Kiekviena stilinga moteris savo spintoje turi turėti bent vieną jų porą, o geriausia – kelias skirtingų spalvų aukštakulnių poras. Ši klasika puikiai tinka bene visur ir visada: prie patogių laisvalaikio drabužių, vakarinės suknelės ar darbo aplinkoje.
  • Nepamirškite išnaudoti visų savo privalumų: avalynė aukšta pakulne vizualiai pailgina kojas, o sijonas iki kelių įvaizdžiui suteikia nenugalimos klasikos dvasios. Na, o jei norima garantuoto dėmesio, derinkite aukštakulnius prie trumpučio sijono. Ir jūsų kojos gali atrodyti kaip modelio ant podiumo!
  • Dabar madingos basutės su auliuku geriausiai dera prie siaurų džinsų ir mini suknelių. Esi drąsi ir linkusi eksperimentuoti? Tuomet džinsus ir sukneles galima pakeisti tamprėmis!
  • Juodos elegantiškos basutės aukšta pakulne ar bateliai ant platformos, puošti kniedėmis ir grandinėlėmis, – pritrenkiantis pasirinkimas einant vakarieniauti su draugais.
  • Balerinos tipo bateliai tinka keliaujant ar ilgiems pasivaiksčiojimams su vaikais. Ši avalynė yra ypač patogi, dera tiek prie kelnių, tiek prie sijono ar suknelės. Šio tipo bateliai yra ilgai neišeinantys iš mados ir su jais nesijausi pernelyg išsipusčiusi.
  • Gladiatoriaus tipo basutės – tikras atradimas, siekiančioms sukurti žavingą ir nerūpestingą įvaizdį. Šias basutes galima avėti prie siaurų džinsų ir paprasčiausių marškinėlių.  Žaisminga  išvaizda garantuota!
  • Šį sezoną dominuoja ramių, natūralių spalvų avalynė bei pilka su visais savo atspalviais. Šių spalvų avalynė leidžia mėgautis ryškiaspalviais drabužiais, kurie dera prie tokių neutralių tonų ir ypač prie karaliaujančios juodos.
  • Rekomenduojama avalynę derinti ir prie aksesuarų, tačiau tai nereiškia, kad visi aksesuarai turi būti vienodos spalvos. Derinkite tarpusavyje šį sezoną madingas detales: įvairaus pločio dirželius, sagtis, pynutes bei kniedes. Žaiskite su forma ir spalva – tai suteiks žavesio.
  • Jūsų avalynės pakulnė apgadinta ar nunešiota? Stilinga moteris pasirūpina savo išvaizda nuo galvos iki kojų pirštelių, todėl su tokiais bateliais keliauk tiesiai į taisyklą, o ne į vakarėlį!
  • Tvarka ir organizuotumas spintoje labai padeda. Avalynės poras geriausia išrikiuoti pagal spalvas: taip greičiau susirasi tai, ko tau reikia.

Avalynė lemia, ar tiesiog atrodai gerai, ar atrodai stilingai

Cindy Crawford kolekcija

Cindy Crawford meilės išraiška avalynei – jau ketvirtoji „5th Avenue“ avalynės kolekcija, pavadinta Cindy Crawford vardu. 2011 pavasario/vasaros avalynės kolekcija puikiai atspindi Cindy eleganciją ir laikui nepavaldų seksualumą. Ši kolekcija pranašauja, kad  ateinantį sezoną bus madingos plokščiapadės gladiatoriaus tipo basutės, elegantiški aukštakulniai atvira nosele, seksualios basutės aukšta pakulne ant platformos bei basutės su paaukštintu auliuku. Jų verta įsigyti kiekvienai save stilinga laikančiai moteriai.

Avalynė derinama prie drabužių ir situacijos: ne viskas kas tinka fotosesijai, tinka gatvėje

2011 pavasario/vasaros Cindy Crawford avalynės kolekcija „5th Avenue“ jau pasirodė ir Lietuvoje, ją galima rasti tik „Deichmann“ parduotuvėse.

Avalynė aukšta pakulne vizualiai pailgina kojas


Komentuok:
*