Menu
 
 

Sniegauliai – nauja tendencija patogiam laisvalaikiui

2011 12 04  23:26  |  Aktualijos

Šią žiemą žadama daug sniego. Vadinasi, galėsime dūkti sniego gniūžčių mūšiuose, lipdyti sniego senius, važinėtis rogutėmis ir mėgautis pasivaikščiojimais parkuose. Kaip nesušalti kojų ir atrodyti stilingai džiaugiantis žiemišku oru?

 

Sniegauliai – nauja tendencija patogiam laisvalaikiui

Nuotrauka: Deichmann

Sniegauliai – tai šilti žieminiai auliniai batai, suvarstomi ar suveržiami  viršuje, kad kuo geriau apgaubtų koją ir nepraleistų drėgmės. Ši avalynė ypač šilta, neslidžiu padu. Su sniegauliais nebaisus nei sniegas, nei ledas. Deichmann stilistai atskleidžia, kad anksčiau tokius batus dažnai galima buvo pamatyti tik sporto prekių parduotuvėse prie slidžių, tačiau šiemet sniegauliai papildė ir avalynės parduotuvių lentynas.

 

Ne tik į Alpes

Šie batai yra praktiški ir pritaikyti laisvalaikiui gryname ore. Gera naujiena ta, kad sniegauliai užkariavo ne tik slidinėjimo kurortus, bet ir miesto gatves. Jie populiarėja visur – net ir ten, kur žiema nėra atšiauri. Tai ne tik praktiška avalynė, bet ir madingas akcentas, todėl žiemą nešalsite ir atrodysite stilingai.

 

„Sniegauliai gali būti įvairiausių spalvų, tačiau šį sezoną ypač madingi prislopinti žemės atspalviai: ruda, juoda ir pilka,“ – komentuoja Deichmann stilistai. Kaip ir kiti avalynės tipai, sniegauliai gausiai puošiami kailio detalėmis, kurios šiemet ypač madingos. Dar viena būdinga detalė šiems auliniams – suvarstymas. Šią žiemą siūlomi modeliai tiek su klasikiniu žygeivių stiliaus suvarstymu, tiek su originaliais dirželių raišteliais.

 

Ką dėvėti?

Akivaizdu, kad prie šių aulinių tinka  slidinėjimo kostiumas, tačiau ką derėtų vilkėti einant su jais į gatvę? Štai keletas patarimų:

  • Golfai – viena iš šio sezono tendencijų ir puiki atsvara dideliems sniegauliams. Kai labai šalta, ant golfo apsivilkite šiltą, stilingą liemenę.
  • Džinsai yra puikus laisvalaikio drabužis. Prie sniegaulių patartina rinktis siaurus džinsus, kad būtų patogiau ir neliktų nereikalingų kelnių klosčių virš aulo. Džinsus galite drąsiai keisti šiltomis timpėmis.
  • Jeigu ketinate pasivaikščioti mieste, vietoje pūkinės striukės verčiau rinkitės klasikinį paltuką. Toks derinys su sniegauliais padės neprarasti moteriško silueto.
  • Bet kokiam deriniui išskirtinumo suteikia aksesuarai, todėl nepamirškite mėgstamo šaliko, kepurės ir pirštinių.

Kaip rengtis, kai aplinkui daug sniego ir šalta – aišku, belieka sulaukti tikrosios žiemos.


Komentuok:
*Reklama
DNO