Menu
 
 

Soho ir SwO.lt konkursas: naujas žiemos įvaizdis

2013 11 18  12:11  |  Aktualijos

Soho ir SwO.lt konkursas: naujas žiemos įvaizdis

Nuotrauka: SwO archyvas

Pagaliau, pagaliau skelbiame avantiūrą drąsiausiems. Nauja išvaizda sušvelnins ne tik žiemos šaltį, patirpdys sniego pusnis, bet ir įkvėps jėgų visam ilgam žiemojimui, kuris dar tik. „Soho salon“ komanda su Eva Vilke ir Indre Kazėnaite priešakyje patobulins tavo šukuoseną, sukurs tau tinkantį makiažą bei pasidalins patarimais, kas ir su kuo grožio pasaulyje „valgoma“. O tavo pokyčiai bus įamžinti ir atsidurs SwO.lt portale. Startuojam?

Kaip dalyvauti?

Atsiųsk savo nuotrauką ir trumpą laišką, papasakodamas, kodėl, kam ar kur tau prireiks naujojo įvaizdžio elektroniniu paštu redakcija@swo.lt iki gruodžio 6 dienos, laiško pavadinimo laukelyje nurodęs „SwO ir SOHO konkursas“. Mūsų komanda perskaitys visus laiškus, peržvelgs visas nuotraukas ir vienam laimingajam padovanos šviežiai iškeptą įvaizdį šventėms.

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Ina Budrytė

DNO Records