Menu
 
 

Šokoladas atvėrė kelią į J.Statkevičiaus mados pasaulį

2011 11 17  00:37  |  Įžvalgos

Šokoladas atvėrė kelią į J.Statkevičiaus mados pasaulį

Nuotrauka: SwO.lt archyvas

Šokoladas padeda pasijusti laimingesniais. Šią mokslininkų seniai atskleistą tiesą gali patvirtinti kaunietė Eglė Biliuvienė, dalyvavusi mados kūrėjo Juozo Statkevičiaus naujos kolekcijos pristatyme: į jį moteris atvyko pasipuošusi dizainerio specialiai jai sukurtu elegantišku kostiumėliu, kurį laimėjo dalyvaudama „Karūnos“ šokoladiniame žaidime „Ir tu išskirtinė“.

J.Statkevičiaus sukurtas vienetinis 5 tūkstančių litų vertės drabužis buvo didysis vasarą vykusios  „Karūnos“ akcijos prizas, tikrai padėjęs Eglei pasijusti išskirtine. Šokoladui silpnybę jaučianti moteris užpildė ne vieną registracijos anketą. Pagrindinį žaidimo prizą laimėjusiai Eglei išsipildė viena iš seniai puoselėtų slaptų svajonių: įsigyti išskirtinį iškiliausio lietuvių mados dizainerio jai sukurtą rūbą.

Kaunietė pasirinko juodos spalvos kostiumėlį, nusprendusi, kad tai universalesnis drabužis nei suknelė. Savo pasirinkimu  moteris labai patenkinta: „Tai neeilinis kostiumėlis: jis patogus, elegantiškas, kokybiškas – labai „statkevičiškas“, tikrai ypatingas“,–  džiaugėsi E.Biliuvienė.

Pasipuošusi naujuoju drabužiu ji jau buvo nuvykusi į giminės šventę, jį vilkėdama lankėsi Kauno Muzikiniame teatre. Moteris ne tik pati jautės puikiai, bet ir sulaukė labai gerų aplinkinių įvertinimų. „Daugelis pažįstamų jau buvo girdėję apie mano sėkmę žaidime ir vos išvydę mane su naujuoju kostiumėliu, spėjo, kad tai būtent tas, kurį sukūrė J.Statkevičius“,–  pasakojo moteris.

Vos sužinojusi apie savo laimėjimą „Karūnos“ žaidime, Eglė nusprendė, kad kuriant drabužį labiausiai pasitikės dizainerio patarimais. „Visiškai pasiklioviau J.Statkevičiaus pasiūlymais ir tuo labai džiaugiuosi. Rezultatas – puikus, nors matuotis siuvamo kostiumėlio buvau nuvykusi tik vieną kartą. Labai malonu buvo bendrauti ir su J.Statkevičiumi, ir su visa jo komanda“, – džiaugėsi Eglė. Pašnekovė stebėjosi, kad garsusis dizaineris taip maloniai ir paprastai bendrauja su kiekviena kliente, iš tiesų leidžia pasijusti jai vienintele ir nepakartojama.

Eglė ir toliau mėgaujasi šokoladu „Karūna“, išbandydama vis naujus jo skonius. Pastaruoju metu su jaunesniuoju sūnumi moteris dažniausiai skanauja „Karūną“ su vyšnių įdaru. O J.Statkevičiaus naujos kolekcijos pristatymo šventėje ji kartu su kitais svečiais vaišinosi „Karūnos Mini šokolado gabalėliais“, juodo šokolado apvalkale slepiančiais kelių skirtingų skonių įdarus ir skirtais dalintis su draugais. Moteris jau įsitikino – šokolado plytelė ne tik praskaidrina kasdienybę, bet gali pateikti ir daugiau netikėtų, malonių staigmenų, netgi – pasijusti išskirtine.


Komentuok:
*Reklama
DNO