Menu
 
 

STIKLO KVARTALAS – atrask iš naujo!

2018 10 10  17:01  |  Aktualijos

#MMM - SwO magazine

Nuotraukos – kūrėjų asmeninių archyvų ©

Spalio 17-osios vakarą (trečiadienį) nuo 17:00 iki 23:00 valandos Vilniaus Stiklių, Gaono ir M. Antokolskio gatvių verslo bendruomenė – STIKLO KVARTALAS – rengia #MMM naktį ir kviečia meno, mados ir maisto gurmanus išeiti į seniausio Vilniaus prekybinio kvartalo gatves, aplankyti miestą mieste: 4 meno galerijas, 3 namų lino butikus, 13 restoranų ir barų, 4 papuošalų salonus, 7 mados dizaino vietas, barzdaskučių, vinilinių plokštelių ir antikvarinių interjero detalių salonus.

„Trečiadienis yra mažasis penktadienis. Išeikite po darbų į mūsų gatves pasivaikščioti ir iš naujo atraskite senamiestį: pradėkite nuo Rotušės ar nuo Dominikonų gatvės, apeikite parduotuves ir galerijas, paragaukite vaišių, apžiūrėkite parodas, pasikalbėkite su menininkais ir dizaineriais, pašokite su mumis, nusifotografuokite ir pavakarieniaukite mūsų kvartalo restoranuose. Čia rasite viską: nuo specialių mados, aksesuarų, juvelyrikos ir interjero puošybos pasiūlymų iki šios nakties kokteilių ir vakarienių. #MMM – menas, mada ir maistas jungia mūsų bendruomenę. Spalio 17 d. vakarą mes lauksime jūsų – meno, mados ir maisto gurmanų,“ – kviečia dizainerė Julija Janus, kurios vardo koncepcinė parduotuvė yra aktyvi STIKLO KVARTALO kaimynystės dalyvė.

#MMM - SwO magazine

STIKLO KVARTALAS – kaimynai, dizaineriai, verslininkai, galerijų savininkai ir menininkai, restoranų šefai, barų šeimininkai, kirpėjai ir juvelyrai susirinkę tam, kad rengtų bendras šventes, puoštų kvartalą, atgaivintų ir papasakotų jo istoriją.

Bendradarbystė prasidėjo prieš kelis mėnesius, kai keli aktyvūs, įsimylėję savo gatvę žmonės sukūrė uždarą grupę socialiniuose tinkluose, pradėjo kviesti ten kaimynus, keistis idėjomis, Stiklių, M. Antokolskio ir Gaono gatvių namų istoriniais duomenimis, dairytis gidų ir mokslininkų pagalbos tam, kad sukurtų ekskursiją po kvartalą.

Tada atėjo bendrų renginių idėjos, ilgi vakarai, svarstant kartu, kuo pradžiuginti miestiečius.

STIKLO KVARTALO #MMM nakties programa:

MENAS

Terra Recognita pristatys menininko Sauliaus Vaitiekūno kūrybą. Erdvėje bus eksponuojami instaliacijų fragmentai bei pristatoma gausi konceptualiosios juvelyrikos kolekcija.

Juvelyrikos mokykla – galerija Vilnensis tik #MMM vakarą kviečia užsukti ir sudalyvauti išskirtiniame Ferahano juvelyrikos pristatyme, gauti individualią juvelyro konsultaciją.

Vitražo Manufaktūra kviečia aplankyti Igor Frolov personalinę stiklo skulptūrų parodą „On the Different Side“.

VDA tekstilės galerija Artifex startuos su nauju renginiu – IŠ PIRMŲ LŪPŲ. Renginio metu parodų lankytojai turės galimybę iš pačių autorių išgirsti kūrinių atsiradimo istorijas, iš arčiau susipažinti su dažniausiai nematoma meninio proceso „virtuve“. Sužinosite daugiau nei savarankiškai apžiūrėję šiuolaikinio meno parodą, nes Jus lydės ir perskaityti kūrinių prasmes padės patys geriausi gidai – juos sukūrę menininkai!

#MMM

MADA

The Factory Diamonds and Jewellery by Ribas #MMM metu pristatys 2018-2019 m. juvelyrikos mados tendencijas, vaišins unikaliais desertais, skambant gyvai muzikai.

LILY papuošalai taikys nuolaidas viskam nuo 20% iki 50%, taip pat visus perkančius džiugins smulkiomis dovanėlėmis ir visus užsukusius vaišins skanėstais.

Elementai tik šį vakarą vaišins naminiu obuolių pyragu, pasakos Lietuvos šiuolaikines ir išskirtines keramikos istorijas, pristatys šaltajam sezonui skirtą tekstilės kolekciją.

Linen Tales #MMM vakaro metu iki 21 val. kviečia susipažinti su rudens spalvų palete ir stalo dengimo idėjomis, pasivaišinti cinamonu kvepiančiu obuolių pyragu.

Barzdaskučiai #MMM metu dirbs 3 meistrai, kurie nuo 10:00 iki 22:00 priims vyrus barzdos ir plaukų tvarkymui su išankstinėmis registracijomis, o su naujuoju įvaizdžiu apsilankiusieji galės įsiamžinti STIKLO KVARTALO fone.

Nuo 17:00 barzdaskučių meistras praves trumpą seminarą apie barzdaskučių amatą, barzdos auginimą, patars, kokius produktus geriau naudoti, kaip prižiūrėti barzdą.

#MMM

Šapokliak kviečia prisijaukinti rudenį ir mėgautis gyvenimu bet kokiu oru! Atrasti malonius, jaukius, stilingus rankų darbo aksesuarus, kepures ir pirštines, kurios paryškintų Jūsų stilių ir leistų džiaugtis ramybe po aktyvios vasaros.

My Minds mados stotelėje Lietuvos dizainerės – kūrėjos pristatys šaltajam metų sezonui kurtas
5-ias naujausias aksesuarų, batų ir rankinių kolekcijas. Nuo 17:00 iki 22:00 val. tik Jums tinkamiausią stiliaus detalę padės rasti išskirtinių papuošalų kūrėjos – INNI, Jullibee ir rankinių bei batų mados ekspertė Agnes Krasauskas.

Dom Bow Ties vyriškų aksesuarų namai #MMM naktį kviečia į PATARIMŲ VAKARĄ moteris: kaip įkvėpti savo antrąją pusę bent kiek pasipuošti? Kaip suderinti aksesuarus tarpusavyje? Galbūt, priešingai, visai neverta to daryti? Patirtimi dalinsis peteliškių namų komanda ir svečiai. Susitikimo pradžia – 19 val.

JULIA JANUS mados ženklas kviečia sumedžioti vienetinius ypatingus pasiūlymus SAMPLE SALE. Bus taikoma nuolaida naujai rudens-žiemos kolekcijai, kviečiama pasimėgauti vaišėmis ir mados fotosesijomis drauges, draugus, tėvus ir suagusius vaikus (iš ankstinė registracija Julia Janus Facebook paskyroje nuo spalio 12d. Vietų kiekis ribotas) stiliaus eksperimentais su dizainere Julija Janus.

#MMM - SwO magazine

Aromatų sodas pasitiks su prabangių nišinių kvepalų pristatymu ir galimybe įsigyti pasirinkto aromato 10 ml mėginį, nauja „Sandra Ferrone“ moteriškų drabužių rudens-žiemos kolekcija, vaišėmis.

Taškuota suknelė pristatys naujų paltų ir striukių kolekciją.

Pudrinė kviečia čiupti draugę, mamą, sesę į parankę pašėlti STIKLIŲ KVARTALE, kad likusi savaitė būtų tik pozityvi irpasimatuoti rudens-žiemos fantastiškas naujienas ir sudalyvauti loterijoje, kurios metu galėsite laimėti „Pudrinės“ kurtą suknelę.

Madress #MMM nakties metu kviečia sudalyvauti loterijoje, kurios prizas – 50 EUR vertės „MADRESS Boutique“ dovanų kuponas. Taip pat visą dieną bus taikoma nuolaida itališkoms natūralios odos rankinėms!

#MMM

MAISTAS

Amatininkų užeiga nuo 16-23 val. taikys 50% nuolaidą žemaičių blynų porcijai, pasakius slaptažodį STIKLO KVARTALAS.

Who hit John arba, kaip vietiniai mėgsta vadinti, Džoną. Vienas mažiausių apimtim, bet didžiausių širdim miesto barų. #MMM metu „Who hit John“ pasiūlys naują partiją DIY baro maikonų ir pin’ų, kurie, kaip žinoma, išgraibstomi pernakt, ir linksmybes bei nuotykius užsibuvusiems kvartale ilgėliau.

Leičiai vaišins Tinginio alumi ir Tinginio pyragu, kurie bus pagaminti būtent #MMM nakčiai.

#MMM

Bookafe kvies sušilti ir trumpam pailsinti kojas. Prie kavos ar arbatos puodelių vaišins ką tik iš krosnies ištrauktais kruasanais.

LOKYS seniausias Vilniaus restoranas kviečia pasisaldinti gyvenimą tradicija. Kiekvienam ragaujančiam žvėrienos patiekalą išskirtinis pasiūlymas: juodos duonos gardumynas ir dilgėlų arbata.

#MMM

Dream Bar – elegancija alsuojanti vieta, šalia viešbučio „Relais&Chateaux Stikliai“, kurios specialus meniu – it mažas stebuklas šventei užbaigti.

Markus ir Ko – rengia laimės valandą nuo 17val. – 19 val. taurė vyno, užsakant maistą, nemokamai.

#MMM - SwO magazine

#MMM - SwO magazine

STIKLO KVARTALAS Vilnius


Komentuok:
*Reklama