Menu
 
 

Stiliaus naktis rugsėjo 6 d. pradeda rudens mados sezoną

2012 08 27  19:14  |  Aktualijos

Stiliaus naktis rugsėjo 6 d. pradeda rudens mados sezoną

Nuotrauka: Craig McDean

Rugsėjo 6-ąją sostinėje vyks vienas didžiausių metuose mados ir stiliaus renginų Lietuvoje – „Stiliaus naktis”. Su šiuo renginiu Vilnius tarsi įsilies į rudeninių mados festivalių ir švenčių maratoną, kuris tradiciškai vyksta visuose pasaulio mados miestuose rugsėjo ir spalio mėnesiais. Šiemet madingosios nakties sūkuryje savo kūrybą pristatyts dizaineris Juozas Statkevičius ir stilistas Kęstas Rimdžius.

„Šis renginys yra tiek meninis, tiek komercinis. ,,Stiliaus naktis” – tai puiki proga dizaineriams, stilistams ir su mada bei grožiu susijusiems profesionalams pristatyti jų siūlomas stiliaus naujienas ir tendencijas, pademonstruoti naujas kolekcijas ir meninę kūrybą. Kita vertus, tai – smulkaus verslo skatinimui dedikuojamas renginys, nes „Stiliaus naktis” ir šiemet tradiciškai apjungs daugybę parduotuvėlių ir butikų, kurie Vilniaus senamiestyje dirbs iki išnaktų bei pateiks išskirtinių pasiūlymų pirkėjams”, – pasakoja viena iš renginio „Stiliaus naktis” organizatorių, „Paradis market relations” direktorė Ieva Rimkutė.

Stiliaus naktis rugsėjo 6 d. pradeda rudens mados sezoną

Nuotrauka: Marina Danilova

Rugsėjo 6-ąją  įvairios senamiesčio parduotuvėlės, salonai ir butikai įsijungs į  „Stiliaus naktį” , organizuodami įvairius su mada ir grožiu susijusiais renginius: drabužių ir aksesuarų kolekcijų pristatymus, šukuosenų ir makiažo šou, mados instaliacijas ir nuolaidų vakarėlius savo klientams. Viena iš miesto šventės sensacijų – pirmoji stilisto Kęsto Rimdžiaus kolekcija, sukurta specialiai parduotuvei „Dekoltė“.

Stiliaus naktis rugsėjo 6 d. pradeda rudens mados sezoną

Nuotrauka: Kent Johnson

Oficialus šventės „Stiliaus naktis“ atidarymas vyks mados ir stiliaus centre „Europa“, kur bus pristatytos naujai duris atvėrusios pasaulinio garso prekių ženklų – „Karen Millen“, „Pennyblack“, „Marella“, „Coccinelle“, „Strellson“ – parduotuvės, „Aprangos galerija“, atsinaujinęs drabužių salonas „Apranga“ bei naujai atsidaręs restoranas „Park“.

Pagrindinis „Stiliaus nakties” podiumas bus įrengtas miesto mados šventę vainikuojančiame vakarėlyje, į kurį jau ne pirmus metus susirenka mados, meno ir šou verslo atstovai, žinomi verslininkai bei mados gurmanai.

Stiliaus naktis rugsėjo 6 d. pradeda rudens mados sezoną

Nuotrauka: Kent Johnson

„Kolekcijų pristatymus šiemet perkėlėme į dar nematytą erdvę – PIRKLIŲ KLUBĄ, kuris pirmąkart po ilgai trukusios restauracijos atvers duris mados renginiui. Prabangi istoriją menanti, bet kartu ir moderni erdvė puikiai derės su pasaulyje jau įsitvirtinusiais mados ženklais bei Juozo Statkevičiaus kūryba“, – sakė Liuminata Mickutė, „Stiliaus nakties” organizatorė ir žurnalo „Stilius plius” redaktorė.

Stiliaus naktis rugsėjo 6 d. pradeda rudens mados sezoną

Nuotrauka: organizatorių

Šiemet bus pristatytos penkios 2012 m. dėvimosios mados kolekcijos rudens-žiemos sezonui:  Juozo Statkevičiaus „Black&White”, specialiai sukurta „Audimui”, Lietuvoje naujo prekės ženklo „Karen Millen” kolekcija, itališko „Stefanel” kolekcija, vyriškos klasikinės mados „Suit Supply” kolekcija ir pirmąkart mados renginyje demonstruojama prabangių vaikiškų drabužių kolekcija, pristatoma parduotuvės „Kotryna”.

Stiliaus naktis rugsėjo 6 d. pradeda rudens mados sezoną

Nuotrauka: Marinos Danilovos

Planuojama, kad „Stiliaus nakties” kolekcijų pristatymo renginys bus tiesiogiai transliuojamas internetu. Taip pat į renginį bus galima įsigyti riboto kiekio bilietų, kuriuos platins „Tiketa”.

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*