Menu
 
 

„Studio Toma“ rudens-žiemos kolekcija

2017 11 06  22:26  |  Aktualijos

Studio Toma

Nuotraukos – Gretos Gedminaitės ©

Šis rudens-žiemos sezonas dizainerei Tomai Jankauskaitei – ypatingas.

„Atėjo metas pokyčiams. Išaugau iš aksesuarų gamybos, tad ir mintis iš esmės atsinaujinti vystėsi natūraliai, harmoningai. Myliu tai, ką darau, įdedu daug darbo ne tik į suknelių, aksesuarų kūrimą, bet ir į ženklo komunikaciją, jo pateikimą. Noriu, kad kiekvienai klientei teigiamas emocijas teiktų ir pirkinys, ir jo įpakavimas. „Studio Toma“ – daugiau nei pasikeitęs vardas. Tai į naują rūbą įvilkta, ilgai puoselėta, gryninta kūrybinė kalba“, – pasakoja dizainerė iki šiol kūrusi „Toma Accessories“ vardu.

Studio Toma

Studio Toma - SwO magazine

„Studio Toma“ rudens-žiemos kolekcijoje – penki dizainerės mėgstamiausių kirpimų suknelių modeliai. T. Jankauskaitė siūlo įvairias kiekvieno jų spalvų variacijas, pradedant klasikinėmis juoda, raudona, baigiant šį sezoną karaliaujančiais dryžiais ir margaspalviais raštais. Suknelės išsiskiria minimalistiniais akcentais – dirželiais su spalvingais kutais, raukiniais.

„Visi modeliai – artimi mano pačios stiliui. Tai dabar ypač madingos midi ilgio suknelės, suknelės pūstomis rankovėmis, laisvo silueto suknelės ir keletas klasikinių, tiesaus bei įliemenuoto silueto modelių“, – pasakoja T. Jankauskaitė.  

Studio Toma

Nuotrauka – Eglės Pinikienės ©

Audiniai kolekcijai atgabenti iš Italijos. „Kasmet šaltajam sezonui parenku šiltus, minkštus, odai malonius audinius – vilną, viskozę“, – sako dizainerė.

Kolekcija – „Studio Toma“, Toma Jankauskaitė

Fotografė – Greta Gedminaitė

Makiažas – Alina Silivanova

Asistentė – Krista Sabaitytė

Modeliai – Aistė, Gabrielė

Studio Toma

Studio Toma - SwO magazine

Studio Toma - SwO magazine

Studio Toma

Studio Toma

Studio Toma

Studio Toma

Studio Toma

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
  • gant rubai says:

    Rudens žiemos kolekcijos dažniausiai būna tamsesnių spalvu.Tačiau man patiko rudeniškos spalvos ir lengvas stilius.


*Reklama
DNO Records