Menu
 
 

„Studio Toma“ rudens-žiemos kolekcija

2017 11 06  22:26  |  Aktualijos

Studio Toma

Nuotraukos – Gretos Gedminaitės ©

Šis rudens-žiemos sezonas dizainerei Tomai Jankauskaitei – ypatingas.

„Atėjo metas pokyčiams. Išaugau iš aksesuarų gamybos, tad ir mintis iš esmės atsinaujinti vystėsi natūraliai, harmoningai. Myliu tai, ką darau, įdedu daug darbo ne tik į suknelių, aksesuarų kūrimą, bet ir į ženklo komunikaciją, jo pateikimą. Noriu, kad kiekvienai klientei teigiamas emocijas teiktų ir pirkinys, ir jo įpakavimas. „Studio Toma“ – daugiau nei pasikeitęs vardas. Tai į naują rūbą įvilkta, ilgai puoselėta, gryninta kūrybinė kalba“, – pasakoja dizainerė iki šiol kūrusi „Toma Accessories“ vardu.

Studio Toma

Studio Toma - SwO magazine

„Studio Toma“ rudens-žiemos kolekcijoje – penki dizainerės mėgstamiausių kirpimų suknelių modeliai. T. Jankauskaitė siūlo įvairias kiekvieno jų spalvų variacijas, pradedant klasikinėmis juoda, raudona, baigiant šį sezoną karaliaujančiais dryžiais ir margaspalviais raštais. Suknelės išsiskiria minimalistiniais akcentais – dirželiais su spalvingais kutais, raukiniais.

„Visi modeliai – artimi mano pačios stiliui. Tai dabar ypač madingos midi ilgio suknelės, suknelės pūstomis rankovėmis, laisvo silueto suknelės ir keletas klasikinių, tiesaus bei įliemenuoto silueto modelių“, – pasakoja T. Jankauskaitė.  

Studio Toma

Nuotrauka – Eglės Pinikienės ©

Audiniai kolekcijai atgabenti iš Italijos. „Kasmet šaltajam sezonui parenku šiltus, minkštus, odai malonius audinius – vilną, viskozę“, – sako dizainerė.

Kolekcija – „Studio Toma“, Toma Jankauskaitė

Fotografė – Greta Gedminaitė

Makiažas – Alina Silivanova

Asistentė – Krista Sabaitytė

Modeliai – Aistė, Gabrielė

Studio Toma

Studio Toma - SwO magazine

Studio Toma - SwO magazine

Studio Toma

Studio Toma

Studio Toma

Studio Toma

Studio Toma


Komentuok:
  • gant rubai says:

    Rudens žiemos kolekcijos dažniausiai būna tamsesnių spalvu.Tačiau man patiko rudeniškos spalvos ir lengvas stilius.


*Reklama
DNO