Menu
 
 

Subtilus pavasario flirtas

2019 03 26  00:30  |  Aktualijos

UNDRESS

Nuotraukos – Gertrūda Varnaitė ©

Pavasariui rodant savo pirmąsias užuominas, prekės ženklas UNDRESS pristato šiltajam sezonui skirtą suknelių kolekciją – subtiliai flirtuojančią, gundančią užuominomis apie tai, kas nutiks jau netrukus – kai viskas aplinkui pulsuos gyvybe, o tamsias spalvas išstums ryškumas. 

Pavasaris ir vasara. Metų laikai, kurie rimtas mintis paleidžia vėjais, o kasdienybei suteikia neįprasto lengvumo. Tai laikas, kai norisi keistis – drąsūs sprendimai, nauji iššūkiai, viskas, kas gyvenimui suteikia spalvų.

UNDRESS

UNDRESS

UNDRESS

Šį sezoną UNDRESS kalba spalvomis: ramūs pasteliniai tonai konkuruoja su ryškiais – geltona, bordo, žalia ar violetine. Pirmą kartą UNDRESS kolekcijoje pasirodo raštai – kartu su grafikos dizainere Egle Plytnikaite sukurti gėlėti motyvai. Pirmą kartą čia ir neįtikėtinai lengvas, plunksnas primenantis audinys ir iš jo gimusios suknelės.

UNDRESS

UNDRESS

UNDRESS

Šaltajam sezonui būdingas praktiškumas savo poziciją užleido puošnumui. Kolekcijoje dominuoja proginės suknelės: šių metų šiltojo sezono hitas – suknelės ant vienos peties su maxi ilgio sijonais, atviros nugaros, atidengiančios kiek daugiau, bet dar ne viską… Vėsesniems vakarams – UNDRESS vizitine kortele tapusios švarko tipo suknelės. Visas sukneles vienijantis bruožas – ilgaamžis, laikui nepavaldus dizainas, įprasminantis klasikinės elegancijos sąvoką.

Fotografė – Gertrūda Varnaitė

Modelis – Ieva Vilutytė

Makiažas ir šukuosena – Alina Vaitkevičiūtė

Papuošalai – Cockoo, Bižu by Agnė Gilytė

UNDRESS

UNDRESS

UNDRESS

UNDRESS

UNDRESS

UNDRESS

UNDRESS

UNDRESS

UNDRESS

UNDRESS

UNDRESS

UNDRESS

UNDRESS


Komentuok:
*Reklama