Menu
 
 

Sugrįžta lietuvių kūrėjų „Kalėdų Pop-Up“

2016 11 08  16:54  |  Aktualijos

Kalėdų Pop-Up

Nuotraukos: popup.lt

Praėjusiais metais vilniečių dėmesio sulaukęs Kalėdų Pop Up, subūręs įdomiausius lietuvių kūrėjus bei pasiūlęs įsigyti išskirtinių kalėdinių dovanų, šiemet sugrįžta dar didesnis. Ir ne tik dėl to, kad prie projekto šiemet prisijungia net daugiau nei 70 talentingiausių lietuviško dizaino vardų – Kalėdų Pop Up renginys pirmą kartą vyks tiek Vilniuje, tiek Kaune.

Pop-Up projektas po vienu stogu suburia aktualiausius mados ir dizaino vardus bei išsiskiria tuo, kad asortimentas atrinktas bei sudėliotas griežtai, išlaikomas konceptualumas. Vilniuje ši idėja praėjusiais metais sulaukė daug palaikymo, tad šiemet pop-up renginį planuojame ir Kaune – ten atvyks beveik visi kūrėjai, kuriuos bus galima rasti ir Vilniuje“, – pasakoja viena iš pop-up projektų rengėjų Erika Paulauskė.

DD workshop

Kaip ir praėjusiais metais, šiemet Kalėdų Pop Up erdvėse bus galima susipažinti su šiuolaikiniais mados, juvelyrikos, interjero, galanterijos, kosmetikos ir maisto gamintojais bei kūrėjais, pamatyti ir pasimatuoti naujausio sezono kolekcijas bei gaminius. Be abejo, rekomenduojama kažką ypatingo išsirinkti ne tik sau, bet ir pasirūpinti išskirtiniais Kalėdų pirkiniais, kurių idėjų Vilniuje pasiūlys daugiau nei 70, o Kaune – daugiau nei 60 mados bei dizaino ženklų iš Lietuvos.

A CHAIR AND A TABLE - SwO magazine


Komentuok:
*Reklama
DNO