Menu
 
 

Supermodelis Naomi Campbell kenčia nuo plaukų slinkimo?

2010 06 30  21:00  |  Įžvalgos

Supermodelis Naomi Campbell kenčia nuo plaukų slinkimo?

Yra labai nemalonių naujienų visiems Naomi Campbell gerbėjams. Po daugelių spekuliacijų metų galutinai pasitvirtino gandas, jog supermodelis Naomi Campbell yra plika!  Nenuginčijami įrodymai patvirtina šį gandą. Vienas žiūrovas, stebėjęs vakar Niujorke vykusią fotosesiją su keturiasdešimties metų britų supermodeliu  „Dennis Basso“ reklaminei juostai, buvo šokiruotas, kai pamatė šiek tiek praplikusios Naomi Campbell galvos. Galime iš anksto perspėti, jog tai tikrai nebuvo dar vienas kirpėjo ar stilisto darbas skirtas „papuošti“ reklamines nuotraukas. Vėjas atidengė ilgai slėptus faktus!

Supermodelis Naomi Campbell kenčia nuo plaukų slinkimo? Supermodelis Naomi Campbell kenčia nuo plaukų slinkimo? Supermodelis Naomi Campbell kenčia nuo plaukų slinkimo?

Jau labai seniai sklido gandas, jog Naomi Campbell plaukai netikri, nes ji labai dažnai keisdavo šukuosenos, plaukų spalvą, net plaukų struktūra. Pasak vieno jos gerbėjo, tamsiaodės negali turėti tokių plaukų kaip baltaodės, tad jie yra arba ištiesinti, arba netikri (perukas). Tačiau galiausiai tiesą atskleidė vėjas. Kilstelėjęs netikrus plaukus pasimatė Naomi plika galva su „taškiukais“ kurie greičiausiai yra jos tikrų plaukų pėdsakai. Gerbėjų baisiausias košmaras išsipildė – gandai pasitvirtino!

Supermodelis Naomi Campbell kenčia nuo plaukų slinkimo? Supermodelis Naomi Campbell kenčia nuo plaukų slinkimo?

Dėl ko tai įvyko? Ekspertai teigia, jog tam turėjo įtakos nesveikas gyvenimo būdas. Supermodelis per mažai rūpinosi savo plaukais, sveikata ir apskritai savo natūraliu grožiu. Keistai skamba, tačiau supermodelis pernelyg mažai dėmesio skyrė plaukams. Ir paskutinė, pati svarbiausia priežastis – per dažnas plaukų priauginimas.

Supermodelis Naomi Campbell kenčia nuo plaukų slinkimo?

Plaukų slinkimas labai didelė bėda, bet kaip ir kiekviena liga, taip ir ši yra pagydoma su sąlyga, jog pastebėjus bus pranešta dar ankstyvosios ligos stadijoje. Matyt Naomi pavėlavo į traukinį. Tačiau Naomi Campbell nėra unikali. Žinomos ir kitos įžymybės, kenčiančios nuo plaukų slinkimo dėl nesveiko gyvenimo būdo ir pernelyg dažno plaukų priauginimo. Šiame sąraše garbingas vietas užima net tokios ultra brighting stars kaip Britney Spears, Paris Hilton, Victoria Beckham ir kitos, praneša dailymail.co.uk.

Supermodelis Naomi Campbell kenčia nuo plaukų slinkimo?

Nuotraukos: dailymail.co.uk.


Komentuok:
 • Lina says:

  Tai, kad jinai pasenusi ir seip nekokia…ta plikebent papuošia ja..tegul dziaugiasi:)

 • Jaunyste says:

  Omg:( nusivyliau

 • Suknele says:

  Jinai man niekados nepatiko…

 • Simona says:

  Idomu, gal cia jinai specialiai nusiskuto galvaLD

 • mio-mio says:

  Siap, jinai, lyg tai, anksciau buvo kovotoja uz gyvunu teises, pries ju auginima kailiuniu pramonei. O dabar va – dziaugiasi, matuodama sau grazius kailinius. Bjarokai atrodo


*Reklama
DNO