Menu
 
 

Šventinės aprangos patarimai

2012 12 25  18:03  |  Aktualijos

Reklama SwO Live Feed

Prieššventiniu laikotarpiu daugelis žmonių į parduotuves susiruošia ne tik ieškoti dovanų savo artimiesiems, bet ir dairydamiesi ypatingo drabužio ar aksesuaro, kuriuo pasipuošę sužibėtų per didžiąsias metų šventes.

Šventinės aprangos patarimai

Nuotraukose – Marius Stanevičius

Stilistas Marius Stanevičius vyrams, ieškantiems išskirtinės aprangos Naujųjų metų vakarui, pataria kreipti dėmesį į drabužio spalvą, detales, audinius bei pasirinkti vieną ar kelis įdomius aksesuarus. Planuojantys vilkėti smokingą gali rinktis originalią varlytę ar avalynę, o šalia tradicinio kirpimo palto – įdomesnį šaliką arba marškinius. Norintiems atrodyti ypač subtiliai ir skoningai, patariama rinktis spalvingas fantazijas, ryškias kelnes, akinius, kaklaraiščius ar puošnius švarkus: „Aksominis sodrios spalvos švarkas – šio sezono vyrų „must have“ sąrašo viršuje, tad jį įsigiję tikrai neapsiriksite,“ – sako M. Stanevičius.

Šventinės aprangos patarimai

Šventinės aprangos patarimai

Daugiau M.Stanevičiaus patarimų ir šventinės fotosesijos nuotraukas, kuriose modeliais tapo Marius bei kita žinoma Lietuvos stilistė Austėja Jablonskytė, rasite pceuropa.lt.

Šventinės aprangos patarimai

SwO street nr. 6. Nuotraukoje modeliai Lukas Karužas ir Paulina Kunigonytė. A. Gadliausko ir A. Totorytės nuotr.

Pristatome jums vieną naujausių Mariaus darbų – stilių, kurtą fotosesijai ,,Vaikų žaidimai“. Naujausią SwO street nr. 6 sausio – vasario numerį su Mariaus stilizuota fotosesija rasite čia:

 http://issuu.com/swomagazine/docs/swostreet6

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
MO muziejus