Menu
 
 

SwO H&M VIP vakarėlyje

2013 08 23  17:41  |  Įžvalgos

SwO H&M VIP vakarėlyje

Nuotrauka: SwO archyvas

„Didysis atidarymas“, „Laukti liko nedaug“ – tokios antraštės puikuojasi ant H&M tinklo reklamų visame Vilniuje. Keliems šimtams išrinktųjų laukti teko dar trumpiau, kadangi greitosios mados tinklas H&M pramogų ir mados pasaulio atstovams surengė išties nemažą atidarymo vakarėlį. Vakar aštuntą vakaro raudonu kilimu žingsniavo Lietuvos įžymybės, svečiai, tinklaraštininkai ir redaktoriai. Vakarėlio nuotaikos neišblaškė net rudenėjantis Vilniaus oras, o didelėje dviejų aukštų parduotuvėje skambėjo merginos DJ‘ėjės muzika, lydima novatoriškų ir elektorinių ritmų.

Naujoje parduotuvėje – plačios erdvės, ryškios šviesos ir koja kojon su tendencijomis žengiantys drabužiai. Didelė ir prekių pasiūla: nuo moteriškų iki vaikiškų, nemažas vyrų skyrius ir atskiras kampelis H&M namų kolekcijai. Ypač maloni ir gerai parinkta parduotuvės komanda bei išplanavimas rodo, kodėl šis greitosios mados tinklas yra vienas iš lyderiaujančių pasaulyje.

Vakarėlio laikas greitai prabėgo, o šypsenos ir juokas liudijo, jog renginys vykęs. Skelbiame ir mes: nauja mados erdvė jau Lietuvoje!

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Porcelianas

SwO Street

DNO Records