Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2013 05 20  23:39  |  Aktualijos

Nors iki pirmojo vasaros mėnesio liko dar dvi kalendorinės savaitės, tačiau tikroji vasara jau šildo tiek lauke, tiek viduje. Ir gerai – žiema mus tikrai iškankino! Atvirų renginių lauke gausėja, šypsenų gatvėje taip pat. Žinoma, gera nuotaika turi būti pagrindinis aksesuaras kiekvienai progai, tačiau kartais galime įvaizdį paįvairinti ir kitomis originaliomis detalėmis.

Šiose rekomendacijose nepristigs nei renginių, į kuriuos galite traukti per pasimatymą, nei kūrėjų, kurių darbais galėsite puoštis visą vasarą.

ToksVisoks

Nuotr. iš www.toksvisoks.lt.

Tokia – visokia vasara

,,ToksVisoks” rankinė – būtinas aksesuaras netikėtiems miesto nuotykiams.

Jei norite pataikyti tiesiai į spalvų tendencijų centrą, atkreipkite dėmesį į  vyšninio zomšo delninę raudonu užvartu, o norinčios vasariškesnių spalvų gali rinktis delninukę iš oranžinės zomšos su ,,rėkiančiu‘‘ salotiniu vidumi.

Gumball 3000

Nuotrauka iš: fastcar.co.uk.

Automobilių podiumas

,,Gumball 3000” ralis – tai tikrų tikriausias automobilių podiumas. Buggatti Veyron, Batmobilio ir kitų įspūdingų keturračių karavanas prasideda Kopenhagoje, o finišas siekia patį Monte Karlą. Šiais metais vilniečiai taip pat sulauks ekscentriškųjų svečių automobiliuose. Susitinkame gegužės 22 d. prie Vilniaus Rotušės!..

Daugiau apie renginį: https://www.facebook.com/events/174469359382890/.

FRIDAYCONCEPTIONS

Nuotrauka iš: https://www.facebook.com/FRIDAYCONCEPTIONS.

Gatvės koncepcija

Tikriausiai matėte mieste juodai baltus lipdukus ir jau bandėte įskaityti, kas juose parašyta? Tai ,,FRIDAYCONCEPTIONS” kūryba, kurią dabar galite įsigyti ir žodžius šifruoti ant savo palaidinės arba kepuraitės. Savo Facebook puslapyje ,,FRIDAYCONCEPTIONS” teigia, kad prekiauja narkotikais arba, kitaip tariant, vaistais (angl. drug) ir įrodinėja, jog geriausios istorijos įvyksta kažkada tarp ketvirtadienio ir šeštadienio.

Didysis Getsbis

Nuotrauka iš: acmefilm.lt.

Didysis Getsbis

Manau, ne vienas laukė filmo “Didysis Getsbis” . Jei pražiopsojai premjerą bėk į artimiausia Forum Cinemas arba Multikino kino centrą. Mes matėme ir galime teigti, jog filmas verta dėmesio, o garso takelis reply mygtuko.

Braletas

Nuotraukos iš: boohoo.com.

Festivalių puošeiva

Braletas – liemenėlės ir marškinėlių junginys – taip vadinasi drabužis, vis dažniau patraukiantis merginų akis ir ypač tinkantis vasarą. Manome, jog festivaliuose tai taps nepamainomu pagalbininku karštą dieną.

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Komentuok:
*Reklama
DNO