Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2013 07 22  10:12  |  Aktualijos

Jums taip neatsitinka – kol esate mieste, lietus pliaupia iki negalėjimo, o tik grįžtate namo ir saulė pradeda šviesti? Nebūna?  Jūs laimingi žmonės. Kol vasara šiluma nelepins, savo laimės ieškosiu interneto platybėse.

Vasaros spalvos 

Müca

Šį kartą medžioklė nusisekė – Facebook supažindino su naujo dizaino Müca ,,saldaininėmis’’ apyrankėmis, kurių spalvas ir paprastą dizainą sugebėsite priderinti prie įvairaus garderobo!

https://www.facebook.com/lovemuca

Nailoninis stilius

Nailoninis stilius

Nylon Magazine nenuvylė dar nei vieną savaitę – to tikimės ir iš jų internetinės parduotuvės!  Kaip matome, jai parako stebinti užteks ilgam.

http://shop.nylonmag.com/

Meow raštas

Meow raštas

Linkėjimai iš Jungtinės Karalystės! Žmonių, propaguojančių katinų raštais puoštus marškinėlius, Lietuvos horizonte dar nesimato – būk pirmas, išdrįsęs juos užsidėti! P.S. Mopsų gerbėjai, taip pat užsukite į Meowbitch svetainę – matėme ribotą marškinėlių leidimą su Jūsų numylėtiniais.

http://www.meowbitch.com/

https://www.facebook.com/meowbiitch

Saldi dovana

Saldi dovana

Nejausti skoniai iš Giedraičių! Nustebsite – konditerijos Chocolate Naive šokoladas 100% lietuvis maisto pramonėje! Tai viena iš nedaugelio konditerijų pasaulyje, kuri rūpinasi šokolado gamyba nuo pupelės iki plytelės. Atsidėkite gabalėlį  ramiam sekmadieniui.

http://chocolatenaive.com

https://www.facebook.com/ChocolateNaive

Ruošiamės rudens darganai

www.teatras.lt

Pradėkite ruoštis rudens pramogoms jau vasarą! Bilietams į Nacionalinio dramos teatro spektaklius šiuo metu suteikiama 40%  nuolaida.

www.teatras.lt

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO