Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2013 08 26  10:09  |  Aktualijos

Nesvarbu, kiek metų mums bebūtų, ruduo visad išliks ženklu kalendoriuje, sugrąžinančiu prie darbų. Net seniausiai dirbantiems kitus darbus paskutinė rugpjūčio savaitė kaskart sukelia nostalgiją – prisimenate, kaip dar neseniai žvalgėtės, kokius aplankalus knygoms ir naujus trintukus išsirinkti iš parduotuvės lentynų? Tradicijos keičiasi, rudens atributai taip pat.  Šiandien rekomenduojame Jums naują pasiruošimo rudeniui planą.

Nauja pažintis – sąrašo viršuje

Rudenį pradėkite susipažindami su parduotuve WSUP. Tai kažkas nematyto: nauji prekiniai ženklai, ryškus diržai, Dzy kelnės ir Wu Tang kepurėlės.Ar jau susidomėjai?

https://www.facebook.com/pages/WSUP/551350931551612?fref=ts

http://www.wsup.eu/

WSUP

Nr.2 skirtas patogumui

„Aprėdas“, beveik toks patogus, kaip mėgstamiausi, prigludę apatiniai. Nebesuprantate, apie ką šnekame? Tai Shmutke, arba – dar paprasčiau – medvilninis kombinezonas. Ryškios spalvos ir patogumas bet kuriuo paros metu.

https://www.facebook.com/visurimu?ref=stream&directed_target_id=0

https://www.shmutke.eu

Shmutke

Kai kišenėje tik sagos…

Pilnutėlė sąskaita po visų vasaros malonumų ir kelionių dar negresia, o noras būti stilingiems veržiasi pro kraštus? Nedaužyk nuo vaikystės užsilikusios kiaulės taupyklės, geriau nesudėtingais būdais atnaujink savo garderobą! Jūsų dėmesiui – keli patarimai apie DIY.

http://becauseimaddicted.net/2012/02/diy-waxed-denim.html

Kai kišenėje tik sagos

Kolekcijai į spintą

Mes tęsiame naujų marškinėlių atradimus, Jūs tęskite ir toliau rinkti jų kolekciją. Kaip sekasi? Drinkblackwater – šios savaitės pasirinkimas, tiksiantis ir vaikinams, ir merginoms.

http://shop.drinkblackwater.com/pcategory/women/

Drinkblackwater

Miesto šventė

Visą vasarą pragulėjus paplūdimyje sunku ir beprisiminti, kokios gi tos savo miesto gatvės? Ką gi, Ogmios miestas kviečia į renginį „Atgal į miestą“. Galėsite vėl pamatyti draugų veidus, pažįstamus, prisiminti šviesoforus ir kvartalų labirintus.

https://www.facebook.com/events/643204725697668/

Atgal į miestą

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO