Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2013 09 23  10:14  |  Aktualijos

SwO rekomendacijos vėl praneša apie naujos savaitės pradžią ir apie naujus (arba jau pamėgtus) mados pasaulio išradimus bei laisvalaikio praleidimo būdus.  Šį pirmadienį – 5 veiksmažodžiai, kuriuos tiesiog privalu pavartoti šią savaitę!

Pavalgyti

V 4 Vilnius

Nuotraukos iš rekomenduotųjų svetainių

https://www.facebook.com/v4vilnius

Nauja kavinė triukšmingoje Vilniaus gatvėje „V 4 Vilnius“ – vieta, kurioje gausite ir pavalgyti, ir atsigerti, o ateityje – išduosime paslaptį – ir išsimiegoti! Kol hostelis neįrengtas, rekomenduojame čia pasmaguriauti pusryčiais ir pasisotinti burgeriais.

Pasimatuoti

Da Coat

Nuo rudens darganos ginkitės ne tik „Coldrex“, bet ir lietuviškaisiais „Da Coat“. Spalvos kaipmat pakels nuotaiką, o natūrali medvilnė sušildys kūną. Šiuos grožius rasite „Boho Chic“ butike.

https://www.facebook.com/pages/DA-COAT/157534711112701

Įvertinti

Naujos „KASTE Clothing“ rudens/žiemos kolekcijos video klipas „KASTEblack“ –  intriguojantis kabliukas naujai savaitei! Ar jus taip pat sudomino, kaip ir mus?

KASTEblack FW13/14 from Ataka Media on Vimeo.

https://www.facebook.com/kasteclothing

Priderinti

Zoa Karssen marškinėliai

Nauji olandų dizainerės Zoa Karssen kurti marškinėliai idealiai tiks ir diskotekai, ir rytiniam bėgimui į paskaitas. Jie laukia „V2 Concept Store“ lentynose.

http://www.v2-online.com/lt/brands/zoe-karssen-1

Pasiimti

Gėda Pelėda

Nenuostabu, kad tokiai darganai užpuolus, mūsų apranga tiesiog nupilkėja. „Gėda Pelėda“ natūralios odos, įvairių spalvų rankinės tegu būna tuo ryškiu mažmožiu, praskaidrinsiančiu tamsius rudeninius tonus.

https://www.facebook.com/gedapeleda

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...


Komentuok:
*Reklama
DNO