Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2013 09 23  10:14  |  Aktualijos

SwO rekomendacijos vėl praneša apie naujos savaitės pradžią ir apie naujus (arba jau pamėgtus) mados pasaulio išradimus bei laisvalaikio praleidimo būdus.  Šį pirmadienį – 5 veiksmažodžiai, kuriuos tiesiog privalu pavartoti šią savaitę!

Pavalgyti

V 4 Vilnius

Nuotraukos iš rekomenduotųjų svetainių

https://www.facebook.com/v4vilnius

Nauja kavinė triukšmingoje Vilniaus gatvėje „V 4 Vilnius“ – vieta, kurioje gausite ir pavalgyti, ir atsigerti, o ateityje – išduosime paslaptį – ir išsimiegoti! Kol hostelis neįrengtas, rekomenduojame čia pasmaguriauti pusryčiais ir pasisotinti burgeriais.

Pasimatuoti

Da Coat

Nuo rudens darganos ginkitės ne tik „Coldrex“, bet ir lietuviškaisiais „Da Coat“. Spalvos kaipmat pakels nuotaiką, o natūrali medvilnė sušildys kūną. Šiuos grožius rasite „Boho Chic“ butike.

https://www.facebook.com/pages/DA-COAT/157534711112701

Įvertinti

Naujos „KASTE Clothing“ rudens/žiemos kolekcijos video klipas „KASTEblack“ –  intriguojantis kabliukas naujai savaitei! Ar jus taip pat sudomino, kaip ir mus?

KASTEblack FW13/14 from Ataka Media on Vimeo.

https://www.facebook.com/kasteclothing

Priderinti

Zoa Karssen marškinėliai

Nauji olandų dizainerės Zoa Karssen kurti marškinėliai idealiai tiks ir diskotekai, ir rytiniam bėgimui į paskaitas. Jie laukia „V2 Concept Store“ lentynose.

http://www.v2-online.com/lt/brands/zoe-karssen-1

Pasiimti

Gėda Pelėda

Nenuostabu, kad tokiai darganai užpuolus, mūsų apranga tiesiog nupilkėja. „Gėda Pelėda“ natūralios odos, įvairių spalvų rankinės tegu būna tuo ryškiu mažmožiu, praskaidrinsiančiu tamsius rudeninius tonus.

https://www.facebook.com/gedapeleda

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Ina Budrytė

Kauno bienalė

DNO