Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2013 10 21  10:07  |  Aktualijos

Ar žinote, kad SwO rekomendacijoms – jau daugiau, nei vieneri? Tik įsivaizduokite, kiek patarimų mes išdalinome! Išduosime paslaptį: jau lapkritį pasirodysiančiame SwO street #11 numeryje kalbinsime daugiausiai balsų sulaukusius – įdomu, ką jie veikia, kaip gyvena šiandien? Tuo tarpu šią savaitę – nauji stilingi patarimai merginoms ir vaikinams!

Meilė drabužiams

Le Butikėlis

https://www.facebook.com/pages/Le-Butikelis/354722217997851

„Le Butikėlis“ Kaune kviečia visas damas, norinčias įsigyti originalių, vienetinių drabužių ir aksesuarų. Tai salonas, priglaudžiantis visus daiktus: nuo komiso pagrindais gautų prekių iki rankų darbo gaminių ar lietuvių dizainerių kūrybos.

 

Jūriniai mazgai

Jūriniai mazgai

https://www.facebook.com/Knotie.lt

Marinistinė tematika tampa vis populiaresnė! (Netgi artėjantis Halloween vakarėlis Opium klube, kurio video netrukus pasidalinsime, marguos nuo dryželiais pasipuošusių vakarėlio svečių jūreivių!) Šį kartą pristatome „Knotie.lt“ – tai rankų darbo aksesuarai, tapę lietuviškos vasaros simboliu!

 

Vyriškas ruduo

LostFriday

https://www.facebook.com/pages/LostFriday/250136771664063

http://www.lostfriday.com

„LostFriday“ atiduoda duoklę vyriškai aprangai! Originalaus kirpimo striukės – puikus grobis šiam rudeniui. Nepamirškite, tai – tikras lietuviškas kūrinys!

 

Puošnus vakaras

PUkke Designs

https://www.facebook.com/PUkkeDesigns

Rankų darbo aksesuarai – tobulas pasirinkimas puošniam vakarėliui ar arbatos popietei su seniai matytais draugais. Gal sudomins „PUkke Designs“?

 

Nenuginčijamas stilius

Publish Brand

http://shop.publishbrand.com

Ar lankėtės „Publish Brand“ internetinėje parduotuvėje? Čia rasite įvairaus stiliaus madingų drabužių vyrams, vaikinams, modistams bei visiems kitiems šių laikų džentelmenams.

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...


Komentuok:
*Reklama
DNO