Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2013 10 21  10:07  |  Aktualijos

Reklama SwO Live Feed

Ar žinote, kad SwO rekomendacijoms – jau daugiau, nei vieneri? Tik įsivaizduokite, kiek patarimų mes išdalinome! Išduosime paslaptį: jau lapkritį pasirodysiančiame SwO street #11 numeryje kalbinsime daugiausiai balsų sulaukusius – įdomu, ką jie veikia, kaip gyvena šiandien? Tuo tarpu šią savaitę – nauji stilingi patarimai merginoms ir vaikinams!

Meilė drabužiams

Le Butikėlis

https://www.facebook.com/pages/Le-Butikelis/354722217997851

„Le Butikėlis“ Kaune kviečia visas damas, norinčias įsigyti originalių, vienetinių drabužių ir aksesuarų. Tai salonas, priglaudžiantis visus daiktus: nuo komiso pagrindais gautų prekių iki rankų darbo gaminių ar lietuvių dizainerių kūrybos.

 

Jūriniai mazgai

Jūriniai mazgai

https://www.facebook.com/Knotie.lt

Marinistinė tematika tampa vis populiaresnė! (Netgi artėjantis Halloween vakarėlis Opium klube, kurio video netrukus pasidalinsime, marguos nuo dryželiais pasipuošusių vakarėlio svečių jūreivių!) Šį kartą pristatome „Knotie.lt“ – tai rankų darbo aksesuarai, tapę lietuviškos vasaros simboliu!

 

Vyriškas ruduo

LostFriday

https://www.facebook.com/pages/LostFriday/250136771664063

http://www.lostfriday.com

„LostFriday“ atiduoda duoklę vyriškai aprangai! Originalaus kirpimo striukės – puikus grobis šiam rudeniui. Nepamirškite, tai – tikras lietuviškas kūrinys!

 

Puošnus vakaras

PUkke Designs

https://www.facebook.com/PUkkeDesigns

Rankų darbo aksesuarai – tobulas pasirinkimas puošniam vakarėliui ar arbatos popietei su seniai matytais draugais. Gal sudomins „PUkke Designs“?

 

Nenuginčijamas stilius

Publish Brand

http://shop.publishbrand.com

Ar lankėtės „Publish Brand“ internetinėje parduotuvėje? Čia rasite įvairaus stiliaus madingų drabužių vyrams, vaikinams, modistams bei visiems kitiems šių laikų džentelmenams.

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DZHUS

Akimirka, skirta odai. Įkvėpta gamtos ir mokslo. Spianato

DNO Records

MO muziejus