Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2013 11 18  10:45  |  Aktualijos

Kuo toliau, tuo labiau dizaineriai bando sujungti tai, kas atrodo nesujungiama – šios savaitės SwO rekomendacijos pristato kūrėjus, kuriems tai puikiai pavyksta!

Išskirtinis ir santūrus

Soulaccess

https://www.facebook.com/yoursoulaccess

Norite išsiskirti, bet tuo pačiu išlikti santūriu ir nerėžti akių ekstremaliu įvaizdžiu? Jei vis dar kyla klausimų, kaip tai padaryti, tikriausiai nespėjote išbandyti  „Soulaccess“ kaklaraiščių. Bambuko siūlais megzti vyriški aksesuarai – atsakymas į Jūsų klausimą.

Spalvos ir žiema

marga masė

https://www.facebook.com/MargaMase

Jei rūškani aplinkinių veidai gatvėse Jums jau pradėjo įgrįsti, siūlome juos ir save pralinksminti „marga masė“ rankinėmis! Spalvų ir nuotaikos pliūpsnis – garantuotas.

Paprasta ir nematyta

Epus

https://www.facebook.com/epustrend

Džemperis – iš pirmo žvilgsnio toks paprastas ir daug kartų matytas drabužis. Taigi, atrasti patogų, bet išskirtinį džemperį – kiekvieno gatvės stilių mėgstančio žmogaus noras. Šviežiausia naujiena, į kurią krypsta mūsų stiliaus radaras – „Epus“ megztiniai. Originalūs, nematyti. Griebk pirmas!

 

Barbadosas ir Lietuva

SwO street  ir Silver sands

https://www.facebook.com/pages/siLver-sands/446623618785590

Jei skaitėte naujausiąjį SwO street numerį, pro akis neturėjo praslysti Gretos Bernotaitės viršelio fotosesija „Sidabrinės kopos“. Žaviąją manekenę Ugnę puošė „siLver sands“ drabužiai, gimę įkvėpti Barbadoso paplūdimio vaizdų. Daugiau apie dizainerių darbus – jų  facebook puslapyje.

Puošnus ir neryškus

KABA Jewelry

https://www.facebook.com/kaba.jewelry

Kaklą puošti masyviais aksesuarais rekomenduojama jau kelis sezonus iš eilės, net žiemą, kai metalinės jų detalės šaldo kaklą, tik šaltuoju sezonu papuošalų spalvos šiek tiek prigęsta. „KABA Jewelry“ bet kokiam monotoniškam drabužiui suteiks naują gyvybę, o Jums – stilingiausiosios titulą.

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Komentuok:
*Reklama
DNO