Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2014 01 13  14:52  |  Aktualijos

Šią savaitę žiema pagaliau supažindina su sniegu, o SwO rekomendacijos siūlo susipažinti su penkiais naujais (arba naujai atrastais) Lietuvos kūrėjais. Siųskite linkėjimus mėnuliui, pristatykite pasauliui lietuvišką žiemą ir dar daug ką nuveikite su SwO rekomendacijomis.

 

„Šąla bąla sąla“ 

Šąla bąla sąla

https://www.facebook.com/pages/ŠĄLA-BĄLA-SĄLA/220793284734390

Jei kam raudonų rožių puokšte puošti jubiliejiniai atvirukai atrodo banaliai, siūlome pasigrožėti poetiškais lietuviškos žiemos „Šąla Bąla Sąla“ atvirlaiškiais. Susipažindinkite draugus užsienyje su lietuviška žiema!

 

„Hello Moon“

Hello Moon

https://www.facebook.com/pages/HELLO-MOON/439898006063592

Lietuviški palydovai „LituanicaSAT-1“ ir „LitSat-1“ su mėnuliu jau gali pasisveikinti kosmose, o mes šiam tariame „labas“, puošdamiesi „Hello Moon“ dizainu! Susipažinkite su „Hello Moon“ patys ir pamatykite, kokius linkėjimus gavote iš kosmoso!

 

„Magnetico“

Magnetico

https://www.facebook.com/agnetemagnete

Žodis „originalus“ tikrai būtų per tirštas, jei kalbėtume apie „Magnetico“ peteliškes. Šie aksesuarai turi ne tik neribotą audinių, raštų, spalvų įvairovę, bet ir begalę mazgų rišimo būdų! Susipažinkite su „Magnetico“ naujienomis patys.

 

„Agnė Alaburdaitė fashion design“

Agnė Alaburdaitė fashion design

Nuotrauka: MYKO photography

https://www.facebook.com/AgneAlaburdaite.AgnesAgnes

Nauja Agnės Alaburdaitės kolekcija „Undo/Redo“ dėmesį skiria tiek vyrams, tiek moterims. Kolekcijoje vyrauja pilkšvi, blizgūs tonai bei sodrios mėlynos, violetinės spalvos. 2014 metų įvaizdžiui – pats tas!

 

„Distyled“

Distyled

Nuotrauka: Bazzi Photostudio

https://www.facebook.com/DISTYLED

Priešpiečių maišelio formos rankinei meilę pajutau dar savo pirmojoje pamatytoje „Celine“ kolekcijoje, o pamačius „Distyled rankinę „Lunch Bag“ jausmai sukilo iškart. Ar jau susipažinote su naująja savo meile?

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO